
Wodny plac zabaw w Parku Jordana będzie przez najbliższy czas niedostępny. Zarząd Zieleni Miejskiej poinformował o czasowym zamknięciu atrakcji w związku z prowadzonymi pracami. Wiadomo już, kiedy najmłodsi będą mogli ponownie z niej skorzystać.
Zarząd Zieleni Miejskiej przekazał, że wodny plac zabaw w Parku Jordana będzie nieczynny do środy, 26 sierpnia, do godz. 10.
To jedna z letnich atrakcji Parku Jordana
Wodny plac zabaw jest miejscem, z którego w ciepłe dni chętnie korzystają najmłodsi mieszkańcy Krakowa. Obiekt działa sezonowo i pozwala dzieciom bawić się wodą w otoczeniu Parku Jordana.
Na placu znajdują się m.in. fontanny tryskające z ziemi, kurtyny wodne, wodne rurki oraz kolorowe grzybki. Można z niego korzystać codziennie w godzinach od 10:00 do 20:00.
Atrakcja powstała dzięki Budżetowi Obywatelskiemu.
Te artykuły mogą Cię zainteresować:
Nietypowy widok na krakowskiej ulicy. Ten karawan przyciąga uwagę [ZDJĘCIA]
Nowy mural w Krakowie. „Przystanek Motyla” ozdobił wieżowiec [ZDJĘCIA]
Darmowe koncerty pod gołym niebem. Kraków szykuje muzyczny wieczór



