Upał wraca do Krakowa. Jest ostrzeżenie IMGW, będą zmiany na Rynku Głównym

autor CowKrakowie.pl
Upał wraca do Krakowa. Jest ostrzeżenie IMGW, będą zmiany na Rynku Głównym

Niedziela w Krakowie zapowiada się bardzo gorąco. Meteorolodzy wydali ostrzeżenie przed wysoką temperaturą, a w związku z prognozowanym upałem w centrum miasta wprowadzone zostaną czasowe ograniczenia dotyczące ruchu dorożek.

reklama

Według prognozy maksymalna temperatura 26 lipca może osiągnąć 30 stopni Celsjusza. Ostrzeżenie pierwszego stopnia będzie obowiązywać od godz. 12.00 do 19.00, a prawdopodobieństwo wystąpienia prognozowanego zjawiska IMGW określił na 85 proc.

reklama

Zmiany dla dorożek na Rynku Głównym

Prognozowane wysokie temperatury wpłyną również na organizację ruchu dorożek w ścisłym centrum Krakowa. W niedzielę w godz. 11.00–18.00 nie będzie funkcjonował postój dla dorożek na Rynku Głównym.

W tym samym czasie obowiązywać będzie także zakaz przejazdu przez Rynek Główny. Nieczynne pozostaną również wszystkie wyznaczone postoje zastępcze.

Te artykuły mogą Cię zainteresować:

Kraków szykuje nowy bilet na przejazdy komunikacją miejską

Trzy kolejne remonty torowisk w Krakowie. Wiadomo, gdzie pojawią się utrudnienia

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności