![Pokaz ognia zachwycił mieszkańców Krakowa. Spektakularny finał pikniku [ZDJĘCIA]](https://cowkrakowie.pl/wp-content/uploads/2026/06/Pokaz_Ognia_Fireshow10-1240x827.jpg)
26 czerwca w parku przy Fabrycznej odbył się piknik na powitanie wakacji w klimacie Nocy Świętojańskiej. Finałem wydarzenia był efektowny pokaz Teatru Ognia Inferis, który przyciągnął wielu mieszkańców i rozświetlił park płomieniami.
W programie pikniku znalazły się m.in. warsztaty wyplatania wianków, nawlekania korali, szycia laleczek-szmacianek, animacje dla dzieci oraz słodki poczęstunek. Największe emocje przyniósł jednak wieczorny pokaz ognia. Artyści zaprezentowali dynamiczne choreografie z wykorzystaniem płonących rekwizytów, a widowisko zakończyło wspólne powitanie wakacji. Zobaczcie naszą fotorelację z tego show.
Te artykuły mogą Cię zainteresować:
To idealne miejsce na ochłodę w Krakowie. Można korzystać za darmo
Zmiany na Wawelu. Część zamkowych wnętrz zostanie zamknięta dla zwiedzających
Darmowy refill dla klientów. Ta sieć restauracji przygotowała akcję na upały






























