Amerykański zespół zagra w Krakowie. Nowe ogłoszenie od Live Nation Polska

autor CowKrakowie.pl
Amerykański zespół zagra w Krakowie. Nowe ogłoszenie od Live Nation Polska

Amerykańska gwiazda sceny rockowej wraca do Krakowa. Jesienią w TAURON Arenie zaplanowano koncert zespołu, który od lat pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów odniesienia dla fanów cięższych brzmień.

reklama

Chodzi o Korn, który wystąpi w Krakowie 17 listopada. Organizatorem tego muzycznego wydarzenia jest Live Nation Polska

reklama

Podczas krakowskiego koncertu na scenie pojawią się także zaproszeni artyści. Gościem specjalnym będzie zespół Architects, natomiast rolę opening act pełnić będzie Pixel Grip.

Korn zrewolucjonizował świat muzyki wraz z premierą swojego debiutanckiego, imiennego albumu w 1994 roku. Wydawnictwo zapoczątkowało nowy gatunek i przełamało dotychczasowe granice stylistyczne, stając się początkiem szerszego zjawiska kulturowego. Od początku działalności zespół sprzedał ponad 40 milionów albumów na całym świecie, zdobył dwie nagrody Grammy, zagrał niezliczoną liczbę koncertów na różnych kontynentach i ustanowił wiele rekordów.

Grupa konsekwentnie przesuwa granice rocka, alternatywy i metalu, pozostając jednym z ważnych punktów odniesienia dla fanów oraz kolejnych pokoleń artystów.

Wpływ zespołu wykracza poza nagrody i sprzedaż płyt. Jak zauważył portal The Ringer, to „prawdziwy ruch, w sposób, w jaki zespoły nie są już dziś w stanie istnieć”. Korn stał się symbolem nowego podejścia i artystycznej odwagi, a jego zdolność do przekraczania granic gatunkowych sprawia, że podziały stylistyczne tracą znaczenie.

Bilety na koncert zespołu KORN

Sprzedaż biletów na koncert:

PRZEDSPRZEDAŻ NA STRONIE ARTYSTY: wtorek, 17 marca o godzinie 9:00
PRZEDSPRZEDAŻ MASTERCARD: środa, 18 marca o godzinie 9:00
PRZEDSPRZEDAŻ TICKETMASTER: czwartek, 19 marca o godzinie 9:00
SPRZEDAŻ OGÓLNA: piątek, 20 marca o godzinie 9:00 na www. LiveNation.pl

Te artykuły mogą Cię zainteresować:

Pod krakowskim kopcem znów ożyją dawne czasy. Szykuje się historyczne widowisko

Duże wydarzenie muzyczne na Wawelu. Bilety pojawią się w sprzedaży 16 marca

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności