Chłopiec nagle zjechał rowerem z chodnika na drogę. Zginął

autor CowKrakowie.pl
Chłopiec nagle zjechał rowerem z chodnika na drogę. Zginął

Policjanci podali więcej informacji na temat tragicznego wypadku, który miał miejsce w niedzielę, 2 listopada w Spytkowicach.

reklama

O tym tragicznym zdarzeniu informowaliśmy wczoraj na CowKrakowie.pl. Dziś policja podała więcej informacji.

reklama

Wypadek w Spytkowicach. Co się stało?

Jak wstępnie ustalili policjanci, 13-letni chłopiec kierujący rowerem, poruszając się chodnikiem, nagle zjechał na jezdnię, w wyniku czego zderzył się z samochodem ciężarowym marki Volvo.

Niestety, mimo natychmiast podjętej akcji ratunkowej, życia chłopca nie udało się uratować. Kierujący pojazdem ciężarowym był trzeźwy — pobrano mu krew do dalszych badań.

Na miejscu zdarzenia, z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych, przeprowadzono szczegółowe czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Te artykuły mogą Cię zainteresować:

Miszalski: Zignorowano mieszkańców Krakowa

Krakowskie lotnisko zbliża się do historycznego wyniku

Wypadki, ranni, pijani kierowcy. Policja podsumowała Wszystkich Świętych

"Potrącenie w Spytkowicach"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności