
Fot. Lena
Na ulicy Opolskiej doszło do wypadku. W miejscu zdarzenia występują bardzo duże utrudnienia w ruchu. Komunikacja miejska skierowana została na trasy objazdowe.
reklama
Aktualizacja. Wznowiono ruch w kierunku al. 29 Listopada, linie 172 i 572 wracają na swoje trasy.
reklama
Jak informują nasi Czytelnicy, na ulicy Opolskiej (skrzyżowanie z Łokietka) doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wiemy, że w wypadku udział brał samochód ciężarowy i kilka pojazdów osobowych.
MPK informuje, że linie 172 i 572 kierowane są na trasę objazdową przez Makowskiego i Batalionu Skała AK.
Za zdjęcia dziękujemy Lenie.







