Wielki finał Euro 2024. Przeżyj sportowe emocje przed Galerią Kazimierz

materiały prasowe
Wielki finał Euro 2024. Przeżyj sportowe emocje przed Galerią Kazimierz

Już w najbliższą niedzielę, 14 lipca odbędzie się wielki finał Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024, w którym zmierzą się drużyny z Hiszpanii i Anglii.

reklama

Mieszkańcy Krakowa po raz kolejny będą mieli okazję przeżyć wielkie sportowe emocje w Strefie Kibica Euro 2024 przy Galerii Kazimierz. Z okazji mistrzostw organizatorzy zapraszają również wszystkich miłośników konsoli do udziału w turnieju EA FC 24, który odbędzie się 12 i 13 lipca.

reklama

Finał Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024 będzie zwieńczeniem działania rodzinnej Strefy Kibica Galerii Kazimierz. Na placu przy ul. Podgórskiej 34 transmitowane były wszystkie mecze fazy grupowej i pucharowej Euro 2024, wzbogacone szeregiem dodatkowych wydarzeń na przestrzeni całego turnieju (m.in. zajęcia sportowe dla dzieci, kino plenerowe czy festiwal foodtrucków). Już w najbliższą niedzielę o godz. 21:00 mieszkańcy Krakowa będą mogli obejrzeć na żywo starcie dwóch najlepszych drużyn z Europy – hiszpańskiej i angielskiej.

Na miejscu nie zabraknie dodatkowych atrakcji dla rodzin z dziećmi. O godz. 19:00 na placu zewnętrznym odbędzie się pokaz piłkarskiego freestyle’u, podczas którego zaprezentuje się były Mistrz Świata w tej dyscyplinie – Konrad Dybaś. Goście będą mieli okazję skorzystać również z oferty restauracji i ogródków gastronomicznych przy Galerii Kazimierz.

Dodatkowo przed finałem Euro 2024 na miłośników konsoli czekają kolejne emocje – rozgrywki EA FC 24. W piątek (12 lipca) każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił na cyfrowej murawie – w tym celu wystarczy zapisać się na listę chętnych. Dzień później (13 lipca) odbędzie się finał turnieju, w którym wezmą udział najlepsi gracze podzieleni na 6 grup po 6 uczestników. Runda finałowa odbędzie się na dużym ekranie na placu zewnętrznym Galerii Kazimierz.

Do wygrania vouchery do Cinema City i na trening personalny w My Fitness Place, karty o wartości 50 zł do Nalej Se, piłka Adidas Euro 2024 czy oficjalna koszulka reprezentacji Polski.

Więcej informacji znajduje się w mediach społecznościowych Galerii Kazimierz oraz na stronie: https://galeriakazimierz.pl/

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności