Wakacje 2024 w Parku Wodnym. Tutaj nie ma mowy o nudzie!

materiały partnera
Wakacje 2024 w Parku Wodnym. Tutaj nie ma mowy o nudzie!

Gdzie najlepiej spędzić czas podczas tegorocznych wakacji? Jednym z takich miejsc na terenie Krakowa z pewnością jest Park Wodny. Czeka na was tutaj m.in. . pięć dużych zjeżdżalni, Rwąca Rzeka, Tęczowa Ścieżka, ścianki wspinaczkowe, miejsca do sportów wodnych czy strefa dla najmłodszych obejmująca brodzik z Wyspą Piratów.

reklama

Hala basenowa Parku Wodnego to kompleks trzech niecek wodnych i lądowisk o łącznej powierzchni ponad 2000 m² z pełną gamą atrakcji, które możecie sprawdzić na stronie obiektu.

reklama

Saunarium w Parku Wodnym

Znakomitym miejscem odpoczynku i regeneracji jest profesjonalne Saunarium, połączone bezpośrednio z halą basenową. W skład tej strefy wchodzą m.in. klasyczne sauny suche: sauna widowiskowa, w której odbywają się ceremonie tematyczne z saunamistrzami oraz bania, sauna ziołowa oraz ekstremalna sauna ognista. W Saunarium znajduje się także łaźnia morska, infrared solny, strefa relaksu z tężnią, wanna do schładzania oraz kilka innych atrakcji saunowych.

W sezonie letnim dostępna jest strefa zewnętrzna – plaża Stacja Parkowa, która łączy Park Wodny z sąsiadującym Hotelem Swing. Plaża jest idealnym pomysłem na wakacje w mieście!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności