Ujęcie w Nowej Hucie. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić policji swojego zachowania

Autor CowKrakowie.pl
Ujęcie w Nowej Hucie. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić policji swojego zachowania

35-latek został zatrzymany przez krakowskich policjantów. Mężczyzna wcześniej uszkodził kilka samochodów zaparkowanych na jednej z ulic w Nowej Hucie.

reklama

Do zdarzenia doszło 29 czerwca. W tym dniu mundurowi udali się na jedną z ulic w Nowej Hucie, gdzie według zgłoszenia miało dojść do uszkodzenia kilku pojazdów.

reklama

Na miejscu policjanci zastali osoby, które, oznajmiły, że chwilę wcześniej widziały, jak nieznany im mężczyzna urywa lusterka oraz wycieraczki w prawidłowo zaparkowanych przy ulicy autach. Osoby te nie pozwoliły, aby mężczyzna oddalił się z miejsca, a po przybyciu funkcjonariuszy wskazały im sprawcę dewastacji.

Nie wiedział dlaczego to zrobił

35-latek podczas rozmowy z policjantami nie był w stanie racjonalnie wyjaśnić swojego zachowania. W związku z tym mężczyzna został zatrzymany, a następnie przewieziony do policyjnej jednostki. Wartość strat uszkodzonych pojazdów wyceniona została na blisko 13 tysięcy złotych. 35-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia, za co kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: 

Nieodpowiedzialni kierowcy wsiadają za kółko

Obywatele Indii zatrzymani w Krakowie

Przyleciał na krakowskie lotnisko. Zamiast do domu, to trafił za kratki na ponad 2 lata

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności