Przenoszą linię produkcyjną z USA do Niepołomic. Rusza rekrutacja

Autor CowKrakowie.pl
Przenoszą linię produkcyjną z USA do Niepołomic. Rusza rekrutacja

Woodward, światowy lider w produkcji systemów sterujących dla przemysłu i lotnictwa, ogłosił decyzję o przeniesieniu linii produkcyjnej zaworów i siłowników z Woodward Lincoln Campus w Stanach Zjednoczonych do zakładu w Niepołomicach. Proces rozpocznie się w III kwartale bieżącego roku i potrwa około dwóch lat.

reklama

W związku z przeniesieniem linii produkcyjnej V&A firma zamierza zatrudnić nowych specjalistów, którzy będą odpowiedzialni za jakość i zarządzanie, a także inżynierów i techników potrzebnych do wdrożenia i obsługi nowej linii produkcyjnej. Rekrutacja na część stanowisk jest już w toku, a jej szczyt nastąpi po opracowaniu szczegółowego planu transferu maszyn i etapów tranzycji.

reklama

Woodward jest międzynarodowym liderem w obszarze technologii, projektowania oraz produkcji systemów kontroli dla różnych sektorów przemysłu, takich jak energetyka i lotnictwo.

W ciągu ponad 150 lat istnienia firma zdobyła uznanie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom umożliwiającym poprawę efektywności wykorzystania paliw tradycyjnych, redukcję emisji z ich spalania, a także wprowadzania możliwości wykorzystania alternatywnych źródeł energii.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności