Krakowski Kazimierz. Policja przeszukała mieszkanie mężczyzny

Autor CowKrakowie.pl
Krakowski Kazimierz. Policja przeszukała mieszkanie mężczyzny

Na krakowskim Kazimierzu został ujęty mężczyzna. Mundurowi przeszukali także jego mieszkanie, w którym znaleziono narkotyki.

reklama

28 czerwca br. policjanci udali się na jedną z ulic w rejonie Kazimierza, gdzie według ustaleń w jednej z tamtejszych kamienic zamieszkiwać miał mężczyzna ukrywający narkotyki. Po krótkiej obserwacji kryminalni zauważyli mężczyznę przypominającego rysopisem osobę, którą byli zainteresowani. Policjanci szybko dogonili 20-latka, który po wylegitymowaniu poinformowany został o powodzie policyjnej interwencji.

reklama

Przeszukano mieszkanie

Funkcjonariusze wraz z mężczyzną udali się do jego mieszkania, gdzie podczas przeszukania ujawnili worek foliowy z zawartością białych kryształów oraz plastikowe pudełko z zawartością suszu roślinnego. Po przebadaniu substancji za pomocą testerów narkotykowych okazało się, że zabezpieczone substancje to mefedron o wadze 112 gramów oraz marihuana o wadze 190 gramów.

Usłyszał zarzut

Mężczyźnie przedstawiony został zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Ponadto wobec 20-latka zastosowano środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz poręczenia majątkowego.

Zobacz także:

Ujęcie w Nowej Hucie. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić policji swojego zachowania

Obywatele Indii zatrzymani w Krakowie

"Narkotyki"
Fot. Policja
"Narkotyki"
Fot. Policja
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności