FlixBus przygotował dla pasażerów z Krakowa jeszcze więcej połączeń

materiały prasowe
FlixBus przygotował dla pasażerów z Krakowa jeszcze więcej połączeń

FlixBus przygotował dla pasażerów z Krakowa jeszcze więcej połączeń. Są także kierunki zagraniczne takie jak Chorwacja, Włochy, Francja czy Norwegia.

reklama

W ofercie z Krakowa pasażerowie znajdą bezpośrednie połączenia do ponad 300 miast. W cenie biletu przewoźnik gwarantuje darmowy transport bagażu o łącznej wadze do 27 kilogramów. Dodatkowo, w lipcu pasażerowie mogą zarezerwować transport roweru za symboliczną złotówkę.

reklama

Polecane krajowe kierunki FlixBusa na wakacje z Krakowa:

FlixBus umożliwia podróż do większości nadmorskich miejscowości w Polsce. W ofercie znajdują się połączenia od Świnoujścia po Trójmiasto. Pasażerowie mogą korzystać z linii nocnych, co pozwala dotrzeć na miejsce z samego rana, z całym dniem na aktywności. W cenie biletu przewoźnik zapewnia darmowy transport bagażu podręcznego do 7 kilogramów oraz bagażu głównego do 20 kilogramów.

Wśród polecanych kierunków znajdują się m.in.:

  • Kołobrzeg, Świnoujście, Mielno, Ustronie Morskie, Łeba, Władysławowo oraz Gdańsk, Gdynia, Sopot (Morze Bałtyckie)
  • Zakopane, Solina, Ustrzyki Górne (Góry)
  • Olsztyn, Nidzica (Mazury)

Zagraniczne kierunki na wakacje z Krakowa:

FlixBus oferuje łącznie 18 międzynarodowych kierunków bezpośrednio z Krakowa, co pozwala podróżnym na wybór spośród różnorodnych destynacji, takich jak Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia. Pasażerowie mogą podróżować zielonym autobusem nawet do Norwegii z transferem promowym, wszystko w jednym bilecie.

Dla fanów cieplejszych kierunków w tegorocznej siatce połączeń znalazły się:

  • Wenecja, Triest, Padwa, Milan (Włochy)
  • Split, Makarska, Dubrownik (Chorwacja)
  • Nicea, Marsylia, Paryż (Francja)

Dojazd na lotnisko

FlixBus oferuje bezpośrednie połączenia z Polski do 22 lotnisk w Europie. W kraju zielone autobusy dojeżdżają do 10 największych portów lotniczych, w tym lotniska Chopina w Warszawie, z którego pasażerowie mogą dotrzeć do blisko 180 miast w Polsce i Europie. FlixBus z warszawskiego lotniska kursuje ponad 80 razy dziennie. 

W krajowej siatce połączeń znajdują się również lotniska w Gdańsku, Szczecinie, Nowym Dworze Mazowieckim, Zielonej Górze, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach, Krakowie oraz Rzeszowie. Podróżujący dalej mogą skorzystać z dojazdu do lotniska w Berlinie.

Z rowerem na wakacje

FlixBus, wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów, w lipcu wprowadził specjalną promocję, dzięki której można zabrać ze sobą rower w podróż za symboliczną złotówkę. Aby to zrobić, wystarczy dodać swój jednoślad w zakładce „Pasażerowie” podczas dokonywania rezerwacji przejazdu. Autobusy FlixBusa są wyposażone w specjalne bagażniki rowerowe zamontowane na tyle pojazdów. W przypadku, gdy dana trasa nie jest obsługiwana przez autobus z bagażnikiem, można dokupić bagaż specjalny podczas rezerwacji. Wtedy rower zostanie przewieziony w luku bagażowym w specjalnym pokrowcu.

Pełna oferta przewoźnika dostępna jest na stronie internetowej www.flixbus.pl oraz w aplikacji mobilnej.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności