Zmiany w Urzędzie Miasta Krakowa

Autor CowKrakowie.pl
Zmiany w Urzędzie Miasta Krakowa

Zmiany kadrowe szykują się w Urzędzie Miasta Krakowa. Magistrat poinformował, kto obejmie nowe stanowiska.

reklama

6 czerwca stanowisko dyrektora magistratu obejmie Paweł Sularz, pełniący do tej pory funkcję dyrektora Zarządu Cmentarzy Komunalnych w Krakowie. 

reklama

Kolejne zmiany:

Za Marię Kolińską, która odeszła na emeryturę obowiązki dyrektora Wydziału Geodezji pełni dotychczasowa zastępczyni Dorota Michalik, jej miejsce na stanowisku zastępcy dyrektora zajmie dotychczasowy kierownik referatu Mariusz Suwaj.

Obowiązki dyrektora Wydziału Skarbu od 5 czerwca pełnić będzie Justyna Habrajska, dotychczasowa dyrektor Biura Przejmowania Mienia i Rewindykacji. Zastąpi na stanowisku Martę Witkowicz, która odeszła na emeryturę. Z kolei miejsce Justyny Habrajskiej zajmie Agnieszka Nowowiejska-Jamrozik, dotychczasowa kierownik referatu w biurze.

Od 5 czerwca stanowisko dyrektora Wydziału Planowania Przestrzennego pełnić będzie Jolanta Czyż, dotychczasowa zastępczyni w tym wydziale. Zastąpi na stanowisku Elżbietę Szczepińską, która odeszła na emeryturę.

Od czwartku, 6 czerwca dyrektorem magistratu zostaje Paweł Sularz (na miejsce Marty Nowak, która odeszła na emeryturę). Jego miejsce zajmie Monika Kościelecka, pełniąca dotychczas funkcję zastępcy dyrektora ZCK.

Łukasz Pawlik został dyrektorem Zarządu Zieleni Miejskiej, wcześniej był p.o. dyrektora ZZM.

Krzysztofa Kowala, dotychczasowego dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej na stanowisku zastąpiła Katarzyna Stępniewska-Walaszczyk. Planowane jest ogłoszenie konkursu na dyrektora tej jednostki.

Zobacz także:

Grzegorz Braun usunął z Kopca Kościuszki flagę Ukrainy. Wojewoda reaguje

Na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego odbędzie się świetna impreza. Wstęp bezpłatny

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności