W sobotę piknik. W tym miejscu działać będzie wakacyjna strefa odpoczynku oraz rekreacji

Autor CowKrakowie.pl
W sobotę piknik. W tym miejscu działać będzie wakacyjna strefa odpoczynku oraz rekreacji

Zarząd Zieleni Miejskiej zaprasza na otwarcie Przystani w parku kieszonkowym przy ulicy Fabrycznej w Krakowie. W tym miejscu działać będzie wakacyjna strefa odpoczynku oraz rekreacji.

reklama

W sobotę, 15 czerwca zorganizowany zostanie piknik w parku kieszonkowym przy ul. Fabrycznej na wysokości nr. 15. Start wydarzenia o godzinie 14:00.

reklama

Na dzieciaki czekać będzie teatrzyk Bajkoroweru, zajęcia florystyczne, malowanie buziek, joga dla dzieci – nie zabraknie kawki i lodów!

Wakacyjna strefa

Od 15 czerwca do 14 września we wspomnianym parku kieszonkowym działać będzie wakacyjna strefa odpoczynku oraz rekreacji! Cała strefa pn. „Przystań w Parku przy Fabrycznej” zorganizowana będzie wokół kontenera, z którego mieszkańcy będą mogli wypożyczyć leżaki, koce, sprzęt sportowy, książki czy gry planszowe na czas przebywania w parku. A wszystko to dzięki Budżetowi Obywatelskiemu Miasta Krakowa.

Będzie to miejsce spotkań, inspiracji i wymiany doświadczeń. W trakcie trwania sezonu odbywać się będą m.in. zajęcia jogi dla dorosłych w poniedziałki w godz. 18.00-19.00, a w soboty w godz. 17.00-18.00 uśmiechnięta joga dla dzieci. Przestrzeń będzie dostępna codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-21.00, a w weekendy w godzinach 11.00-21.00.

Lokalizacja:

"Piknik przy fabrycznej"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności