W niedzielę Wawel Truck odwiedzi Kraków

materiały prasowe
W niedzielę Wawel Truck odwiedzi Kraków

Już 9 czerwca Wawel Truck odwiedzi Kraków. Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy na poziomie Level Wawel stanie na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie i będzie jedną z atrakcji podczas Święta Małopolski. Przekonajmy się, dlaczego ten pojazd jest tak niezwykły.

reklama

Czekoladowa przygoda na najwyższym poziomie!

Wawel Truck wkracza na poziom zabawy Level Wawel! W magicznym wnętrzu interaktywnej ciężarówki na każde dziecko czekają liczne niespodzianki, które zapewnią niezapomnianą rozrywkę. Animowane gry zręcznościowe to idealna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i pokonania słodkich wyzwań. Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi mogą wyruszyć w wirtualną podróż rollercoasterem po fabryce czekolady Wawel, gdzie poznają tajniki produkcji słodyczy i dowiedzą się, dlaczego charakteryzują się one nie tylko pysznym smakiem, ale również krótkim i wartościowym składem!

reklama

Nieodłącznymi towarzyszami gier i zabaw w słodkiej ciężarówce są Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki Wawel. Każdy odwiedzający Wawel Truck może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać je na swój adres e-mail.

Całość zabawy w interaktywnej ciężarówce wieńczy wejście do słodkiej strefy, w której dzieci mogą skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy, zabrać ją ze sobą i cieszyć się smakiem na królewskim poziomie!

Pojazd marki Wawel będzie można odwiedzić 9 czerwca na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie, w godzinach 12:00-20:00.

"Wawel truck"

Dzień wcześniej słodka ciężarówka odwiedzi Dobczyce

Pojazd marki Wawel będzie można odwiedzić także 8 czerwca podczas wyścigu Majka Gran Fondo, którego marka Wawel jest sponsorem. Ciężarówka stanie obok Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach, w godzinach 13:00-19:00.

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

"Wawel truck"
"Wawel truck"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności