TATTOO FEST 2024. W Krakowie odbędzie się największe w Polsce wydarzenie poświęcone tatuażowi

Materiały prasowe
TATTOO FEST 2024. W Krakowie odbędzie się największe w Polsce wydarzenie poświęcone tatuażowi

Setki artystek i artystów, tysiące miłośniczek i miłośników tatuażu z całego kraju oraz zagranicy przyjedzie do Krakowa. Przed nami TATTOO FEST 2024.

reklama

W tym roku impreza odbędzie się w dniach 15-16 czerwca w hali Expo na ulicy Galicyjskiej 9. TATTOOFEST to nie tylko możliwość zrobienia sobie unikatowego tatuażu, ale również szansa na spotkanie z najlepszymi artystkami i artystami, którzy będą prezentować swoje dotychczasowe dokonania oraz dzielić się swoją pasją i doświadczeniem.

reklama

W tym roku na festiwalu gośćmi będą m.in. mistrzowie z Tajwanu, artyści z Kanady, a także przedstawiciele niemalże każdego kraju w Europy i czołowi artyści i artystki z Polski. Wydarzenie jest adresowane zarówno do osób, które są już zapalonymi miłośnikami tatuażu, jak i tych, którzy chcą dopiero poznać sztukę i kulturę tatuażu. TATTOOFEST 2024 to doskonała okazja, aby spotkać się i porozmawiać z ludźmi, którzy podzielają tę samą pasję. W programie festiwalu znajduje się wiele dodatkowych atrakcji. 

Wstęp na TATTOOFEST 2024 jest płatny, a dostępne są różne formy biletów, w zależności od preferencji i potrzeb uczestników. Więcej informacji na temat imprezy oraz sprzedaży biletów można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu http://convention.tattoofest.pl/. TATTOOFEST to wyjątkowa okazja, aby odkryć różnorodność sztuki ozdabiania ciała i spotkać się z najlepszymi artystami w Polsce i na świecie. Impreza co roku przyciąga tłumy i staje się niezapomnianym doświadczeniem, nie tylko dla miłośników tatuażu. 

SZCZEGÓŁY IMPREZY:

Data: 15-16 czerwca 2024

Miejsce: EXPO Kraków

Godzina: 10:30 – 20:30

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności