Takiej sytuacji w Krakowie jeszcze nie było. Spontaniczna złodziejka w akcji

Autor CowKrakowie.pl
Takiej sytuacji w Krakowie jeszcze nie było. Spontaniczna złodziejka w akcji

Takiej akcji w naszym mieście jeszcze nie było. O spontanicznej złodziejce z Krakowa poinformowali strażnicy miejscy. Ta historia na długo zostanie w pamięci…

reklama

Dwóch operatorów monitoringu straży miejskiej, mając jeszcze sporo czasu do rozpoczęcia swojej zmiany, przebywało przed budynkiem centrum monitoringu na os. Zgody. W pewnym momencie podbiegła do nich zdenerwowana kobieta.

reklama

Krzyczała, że jest właścicielką pobliskiego sklepu, gdzie przed momentem doszło do kradzieży. Wyjaśniła, że sprawczynią jest ok. 50-letnia kobieta, która wypchała swoją torbę artykułami spożywczymi, po czym przepychając się ze sprzedawczynią wybiegła ze sklepu. Wskazała też uciekającą złodziejkę.

Ruszyli w pościg

W związku z tym ruszyli w pościg. Jeden z nich pieszo, w towarzystwie właścicielki sklepu, a drugi – z użyciem prywatnego auta.

Gdy jadący samochodem operator, zrównał się z uciekinierką, aż oniemiał ze zdziwienia, bowiem kobieta na jego widok wbiegła na jezdnię, otworzyła drzwi od strony pasażera, wskoczyła na fotel i skierowała w jego stronę niewybredną komendę „Za******amy”.

Dalszy przebieg interwencji był już zdecydowanie bardziej oczywisty. Kobieta została ujęta wraz z łupem i przekazana w ręce policji.

Zobacz także:

W Krakowie uruchomiono wodny plac zabaw. Można z niego korzystać za darmo!

Nielegalnie pozbywał się ścieków. Na posesji pojawiła się Straż Miejska

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności