SICK SAINTS jakich jeszcze nie znacie…

Materiały prasowe
SICK SAINTS jakich jeszcze nie znacie…

SICK SAINTS zawsze zaskakują, i tym razem również nie zawiodą. Grupa przygotowała po raz pierwszy w swojej karierze,  teledysk w całości fabularny! I jak to mają w swoim stylu – przeszli samych siebie.

reklama

INTO THE PILE to kolejny premierowy utwór od #brutalglamowej formacji SiCK SAINTS zapowiadający najnowszy krążek, który ukaże się jesienią tego roku.

reklama

21 czerwca to nie tylko koniec szkoły, ale również premiera teledysku oraz utworu we wszystkich serwisach streamingowych.

Mrok, tajemnica, pościg pod osłoną nocy i tajemniczego lasu, czarownica, sygnet, stos, intryga – to wszystko znajdziesz w INTO THE PILE. Nie zabraknie również wszechobecnego ognia, który towarzyszy SICK SAINTS od samego początku – czy to na scenie, czy też w obrazku…

Sam utwór to kontynuacja stylu #brutalglam, czyli unikalnego brzmienia i wizerunku kreowanego przez SICK SAINTS. Szybki, bezkompromisowy, z riffem który zostanie w Twojej głowie na długo, okraszony szybką lecz melodyjną solówką, z sekcją rytmiczną która sprawi że nogą wybijał rytm będziesz mimowolnie, a to wszystko z wielowarstwowymi wokalami, jakich nie usłyszysz zbyt często…#brutalglam

INTO THE PILE to utwór którego nie możesz przegapić. 

SICK SAINTS to:

The Snake – wokal
Sick M – bass
St Tommy – perkusja
Mighty Mike – gitary

Sprawdź SICK SAINTS:

YT: http://youtube.com/@SICKSAINTS

FB: https://www.facebook.com/sicksaints.music

IG: https://www.instagram.com/sicksaints.band/

SHOP: https://sicksaints.com/shop/

Streamingi: https://ffm.to/SickSaintsSickSaints

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności