Rusza nowa akcja w restauracjach. PSIADANIA – Śniadania dla psów

materiały prasowe
Rusza nowa akcja w restauracjach. PSIADANIA – Śniadania dla psów

Krakowskie restauracje z ogródkami właśnie ruszają z akcją wakacyjną, która jest skierowana do miłośników czworonogów. Zamawiając śniadanie w restauracji Twój pupil otrzyma psiowe śniadanie od PSI BUFET za darmo.

reklama

W menu znajdziecie PSIADANIA – unikalną ofertę dedykowaną czworonogom. To pierwsza taka inicjatywa w krakowskich hotelach, umożliwiająca gościom restauracji wspólne posiłki ze swoimi pupilami w ogródkach restauracyjnych. Restauracje znajdują się w ważniejszych dzielnicach Krakowa takich jak: Podgórze, Kazimierz, Stare Miasto, Błonia Krakowskie oraz Bronowice/Krowodrza. Hotele wyznaczyły specjalne strefy ogródkowe dla pupili oraz ich właścicieli, tak aby zapewnić im jak najlepszy komfort.

reklama

Czym są PSIADANIA?

PSIADANIA to wynik współpracy z marką PSI BUFET, specjalizującą się w zdrowych i smacznych posiłkach dla psów. Menu PSIADANIA zostało starannie skomponowane, aby zadowolić nawet najbardziej wybredne czworonogi. Oferta obejmuje zarówno opcje niskotłuszczowe, jak i standardowe, dopasowane do różnych potrzeb dietetycznych psów. Akcja ma na celu zachęcenie do odwiedzania ogródków restauracyjnych lub tarasów w towarzystwie swojego pupila, bez konieczności zostawiania go w domu. Podczas gdy właściciele będą delektować się swoim śniadaniem, ich psy otrzymają bezpłatne danie z Psiego Menu. PSIADANIA dostępne są  również w odpłatnej wersji dla osób nie korzystających z oferty restauracji.

Dodatkowe korzyści dla Gości

Każdy gość biorący udział w akcji PSIADANIA otrzyma prezent – skanując w restauracji specjalny kod QR, uzyska 30% zniżki na pierwsze dwa zamówienia diety PSI BUFET oraz 10% zniżki na pierwszą konsultację w Centrum rehabilitacji zwierząt PSIACREW. To doskonała szansa, by zadbać o zdrowie swojego psa i zapewnić mu pyszne, zbilansowane posiłki, zarówno w trakcie pobytu w restauracji, jak i po powrocie do domu.

Organizatorzy:

Akcja PSIADANIA jest organizowana przez restauracje należące do Grupy PI Apartamenty&Hotele: Art&Craft Atelier, Bona Restaurant, Kuryer Restaurant, Sobre de la Mesa, Garnish Food&Wine. Partnerami akcji są specjalistyczny ośrodek dla zwierząt PSIACREW oraz renomowana marka PSI BUFET specjalizująca się w przygotowywaniu zdrowych i pysznych posiłków dla psów. Ambasadorami akcji są pieski Gymrussells.

Wprowadzając PSIADANIA, Grupa PI Apartamenty&Hotele pokazuje, że troska o gości obejmuje również ich czworonożnych przyjaciół. To nowatorskie podejście do hotelowej gastronomii z pewnością przyciągnie do restauracji jeszcze więcej miłośników zwierząt, którzy będą mogli cieszyć się wspólnymi chwilami podczas wizyty w restauracji. PSIADANIA to nie tylko sposób na wyjątkowy dzień, ale również krok w stronę integracji i budowania więzi między gośćmi a ich pupilami.

Mamy nadzieję, że PSIADANIA zapoczątkują zupełnie nową definicję gościnności na krakowskim rynku gastronomicznym ukazując, że dbałość o Gości dotyczy także ich wiernych psich przyjaciół – wspomina Karolina Zielińska, General Manager jednego z hoteli należących do Grupy Hotelowej PI.

Restauracje biorące udział w akcji: 

Art&Craft Atelier,

Bona Restaurant, https://www.crownhotel.pl/restauracja/psiadania-sniadania-dla-twojego-pupila

Kuryer Restaurant, https://www.bridgesuites.pl/restauracja/sniadanie-dla-twojego-pupila

Garnish Food&Win, https://garnihotel.pl/restauracja-i-bar/psiadania-sniadania-dla-twojego-pupila

Sobre de la Mesa, https://www.facebook.com/sobremesarestaurantkrakow 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności