Prezydent Krakowa spotka się na „ławce dialogu” z mieszkańcami Bronowic Wielkich

Autor CowKrakowie.pl
Prezydent Krakowa spotka się na „ławce dialogu” z mieszkańcami Bronowic Wielkich

24 czerwca, prezydent Krakowa Aleksander Miszalski spotka się na „ławce dialogu” z mieszkańcami Bronowic Wielkich.

reklama

Na spotkaniu każdy mieszkaniec będzie mógł zabrać głos i opowiedzieć prezydentowi, co, jego zdaniem, wymaga poprawy lub usprawnienia w Bronowicach Wielkich. Na miejscu, oprócz prezydenta Aleksandra Miszalskiego, będą obecni także zastępcy prezydenta – Stanisław Mazur i Stanisław Kracik, oraz dyrektorzy i przedstawiciele wydziałów Urzędu Miasta Krakowa oraz jednostek miejskich – tak, aby na miejscu proponować rozwiązania podejmowanych zagadnień.

reklama

Szczegóły spotkania

24 czerwca, o godz. 18.30 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ul. Stawowej 179, prezydent Aleksander Miszalski spotka się na „ławce dialogu” z mieszkańcami Bronowic Wielkich.

„Ławka dialogu” to nowe otwarcie się urzędu na mieszkańców. Przyświeca mu idea budowy miasta opartego na dialogu i współpracy na linii miasto-mieszkańcy. Rozmowa prezydenta z krakowiankami i krakowianami będzie się odbywać na zasadzie partnerskiej relacji, opartej na poszanowaniu różnorodności, tolerancji i wzajemnego zrozumienia, bez względu na poglądy polityczne, płeć, wyznanie, pochodzenie, wiek, orientację seksualną, stan zdrowia czy zasobność portfela.

Turysta przyjechał zwiedzić Kraków i trochę narozrabiał

Na lotnisku otworzą punkt paszportowy

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności