Na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego odbędzie się świetna impreza. Wstęp bezpłatny

Autor CowKrakowie.pl
Na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego odbędzie się świetna impreza. Wstęp bezpłatny

Na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie zaplanowano świetną imprezę. Przed nami kolejna odsłona Święta Małopolski. Nie może was zabraknąć!

reklama

Już 9 czerwca od 12:00, rozpocznie się tegoroczne Święto Małopolski. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. Na pewno nie będzie nudy!

reklama

Jedną z atrakcji będzie pełna zwrotów akcji gra terenowa, gdzie uczestnicy będą poszukiwać tajemniczego Kryształu Czasu, spotykając znanych bohaterów i rywalizując o nagrody. Aż dziesięć dostępnych stref aktywności nauczy – między innymi – jak wyrabia się obwarzanki i moskole, maluje zalipiańskie wzory, wprowadzi w tajniki kuchni molekularnej i druku 3D. Święto Małopolski to również niecodzienna okazja na spotkanie z Superbohaterami czyli policjantami, ratownikami medycznymi, strażakami i goprowcami. W programie tej strefy przewidziano mnóstwo pokazów technik ratowniczych i sprzętu używanego przez służby.

Dziesiątki dostępnych gier i zabaw – takich jak planszówki, megastatki, ping pong i hokej na trawie – pozwolą na wspólne, emocjonujące spędzenie czasu dla dzieci i rodziców. Na stanowiskach z symulatorami gier komputerowych oraz konsolami będzie można zagrać i w najnowsze przeboje, i w znane i lubiane klasyki elektronicznej rozrywki. Dla wielbicieli Hobby Horse przygotowaliśmy szalone wyścigi z przeszkodami, a dla nieco starszych dzieci – gigadmuchańce.

Koncerty

Magiczne sztuczki w wykonaniu znanego i lubianego iluzjonisty i finalisty Mam Talent  Adriana Prusa, strefa gastronomiczna z food truckami, wypełniona słodkościami ciężarówka Wawel Truck, balon Małopolskiej Organizacji Turystycznej, bezpłatne zwiedzanie Muzeum Lotnictwa Polskiego i konkursy, w których do wygrania będą bilety do Energylandii, to dodatkowe atrakcje, którym trudno będzie się oprzeć J. Muzycznym deserem będą koncerty – wystąpi Kayah, Sara James i Orkiestra Reprezentacyjna Akademii Górniczo-Hutniczej.

Wstęp wolny! Bądźcie z nami 9 czerwca w Muzeum Lotnictwa Polskiego!

"Dni Małopolski"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności