Mrozu wystąpi w TAURON Arenie Kraków

Autor CowKrakowie.pl
Mrozu wystąpi w TAURON Arenie Kraków

Mrozu rozbija bank i ogłasza zwieńczenie halowej trasy z okazji 15-lecia na scenie koncertem w krakowskiej TAURON Arenie! Artysta, który wiosną wyprzedawał największe hale koncertowe w Polsce zagra w Krakowie 14 grudnia. Bilety na jedyny jesienny biletowany koncert Mroza przed przerwą na pracę w studiu nagraniowym trafią do sprzedaży w poniedziałek, 1 lipca o godz. 14.00 na www.eventim.pl/goodtaste.

reklama

Koncerty z rekordową frekwencją, profesjonalizm sceniczny i produkcyjny doceniany przez fanów, znawców branży i kolegów po fachu to tylko kilka zdań, które pojawiały się w pochlebnych recenzjach na temat wiosennej trasy koncertowej Wszystko było po coś, którą Mrozu świętował sceniczny jubileusz. Z końcem roku huczne obchody zawitają do osławionej najlepszymi koncertami polskich i zagranicznych artystów  TAURON Areny Kraków.

reklama

W przebojowym singlu Złoto Mrozu śpiewa, że wszystko było po coś i właśnie tak postanowił nazwać pierwszą w karierze halową trasę koncertową. Między marcem i kwietniem 2024 roku muzyk zagrał we Wrocławiu, w Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i dwukrotnie w Warszawie.  Większość trasy została wyprzedana, a na każdym koncercie Mrozu zapraszał na scenę wyjątkowych gości specjalnych. Trasa Wszystko było po coś to muzyczna podróż przez wszystkie albumy Mroza – w repertuarze nie brakuje przebojów z wydanej w 2022 roku platynowej już płyty Złote Bloki, która przyniosła mu aż pięć Fryderyków, utworów z doskonale przyjętych albumów Aura i Zew, czy singli, dzięki którym Mrozu wypłynął na szerokie wody.

Na oficjalnych kanałach Mroza w mediach społecznościowych – na Instagramie i Facebooku – można znaleźć relacje video z wiosennych przystanków trasy i przenieść się w ten pełen energii, tańca, doskonałej zabawy i oprawionej zapadającą w pamięć produkcją z barwnymi wizualizacjami świat. Kto choć raz słyszał Mroza i jego zespół na żywo ten wie, że zapowiada się na niesłychanie energetyczne, pełne pozytywnych emocji show.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności