Mistrzejowice. Policja przeszukała lokal. Zatrzymano 51-latka

Autor CowKrakowie.pl
Mistrzejowice. Policja przeszukała lokal. Zatrzymano 51-latka

Kolejna wspólna akcja krakowskich policjantów i funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej. W wyniku działań w Mistrzejowicach ujęto 51-letniego mężczyznę.

reklama

Pod koniec maja mundurowi udali się do jednego z lokali w rejonie Mistrzejowic, w którym według ich ustaleń miały odbywać się nielegalne gry hazardowe. Po przybyciu na miejsce policjanci zastali tam 51-latka, który został poinformowany o powodzie ich wizyty.

reklama

Przeszukano lokum

W trakcie przeszukania tego miejsca ujawnione zostały dwa automaty służące do gier hazardowych. Oprócz urządzeń funkcjonariusze zabezpieczyli też gotówkę w kwocie ponad tysiąca złotych. Po zatrzymaniu mężczyzny policjanci przeprowadzili dalsze czynności, m.in. przesłuchali 51-latka.

Teraz odpowie on za urządzenie nielegalnych gier hazardowych, za co grozi mu kara grzywny do 720 stawek dziennych albo kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie te kary łącznie. Co więcej, według Ustawy o Grach Hazardowych posiadanie 2 automatów do nielegalnych gier hazardowych zagrożone jest karą administracyjną 200 tysięcy zł.

Zobacz także:

Takiej sytuacji w Krakowie jeszcze nie było. Spontaniczna złodziejka w akcji

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności