Festiwal Kolorów 2024 odwiedzi Kraków

Autor CowKrakowie.pl
Festiwal Kolorów 2024 odwiedzi Kraków

Zgodnie z wieloletnią tradycją, Festiwal Kolorów odwiedzi największe polskie miasta. Słońce i zapach zbliżających się wakacji, to idealna sceneria na świetną zabawę przy dobrej muzyce!

reklama

 Już 8 czerwca wielobarwną chmurę będzie można dostrzec nad Krakowem! Wydarzenie odbędzie się na terenie zielonym, tuż obok Tauron Areny, w godzinach 15.00-20.00. O muzyczną oprawę wydarzenia, zadbają wspaniali DJ-e: DJ Dan, DJ Domin oraz DJ Rafcią.

reklama

Na terenie Festiwalu Kolorów w Krakowie będziecie mogli skorzystać z atrakcyjnych stref sponsorskich (w których czekać na Was będzie moc słodkości i nie tylko!) oraz zjeść pyszne jedzonko z foodtrucków. Nie zapominajmy jednak o Kolorach Holi, które o każdej pełnej godzinie będą unosić się nad głowami uczestników dając przy tym ogromną frajdę oraz widowisko!

Jednym słowem: BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza, a przede wszystkim jedyny tego typu darmowy, muzyczny festiwal w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty Kolorów Holi, które nad głowami uczestników tworzą przepiękną, wielobarwną chmurę, która opadając koloruje wszystkich uczestników zabawy.

To wydarzenie jest frajdą dla osób w każdym wieku, miejscem do uwolnienia swoich emocji, a także przestrzenią do nawiązania nowych znajomości na długie lata! Musisz tam być! Do zobaczenia!

CowKrakowie.pl jest partnerem wydarzenia.

"Festiwal kolorów kraków 2024"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności