Ewa Farna zagra koncert w Klubie Studio z okazji 15 lat działalności na scenie

Autor CowKrakowie.pl
Ewa Farna zagra koncert w Klubie Studio z okazji 15 lat działalności na scenie

Ewa Farna jest jedną z najbardziej lubianych i charyzmatycznych artystek na polskim rynku muzycznym, przez ostatnie 15 lat wydała w Polsce 5 albumów, kilkanaście hitowych singli i zagrała setki koncertów. Od kilku lat niezmiennie idzie własną drogą, zapraszając słuchaczy do swojego wewnętrznego muzycznego świata, dzieląc się utworami ilustrującymi aktualne momenty jej życia.

reklama

W 2024 r. mija dokładnie 15 lat od wydania utworu CICHO, który podbił serca słuchaczy i na trwałe zapisał nazwisko Ewy Farnej w historii polskiej muzyki. Tę kilkunastoletnią ścieżkę muzyczną charakteryzuje przede wszystkim przemiana od nastolatki z mocną rockową duszą po dojrzalszą i bardziej subtelną kobietę i mamę, wciąż jednak nietracącą tego żywiołowego charakteru.

reklama

Koncert to ponad półtoragodzinne show zbudowane na sentymentalnej podróży przez 15 lat muzycznego dorobku Ewy, w tym oczywiście Cicho, Ewakuacja, Na ostrzu przez utwory z płyty UMAMI, w tym poruszające CIAŁO, aż po najnowsze muzyczne niespodzianki. Zapowiada się niesłychanie energetyczne, pełne pozytywnych emocji spotkanie doprawione ognistym temperamentem Ewy. Zapraszamy 27.10.2024 do Klubu Studio.

Więcej informacji i bilety.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności