Zobacz plenerowe pokazy na scenach w różnych punktach miasta

Autor CowKrakowie.pl
Zobacz plenerowe pokazy na scenach w różnych punktach miasta

Już za kilka dni szykuje się w Krakowie kolejne rewelacyjne wydarzenie. Przed nami tegoroczna Noc Tańca, która zorganizowana zostanie 8 czerwca.

reklama

Blisko 50 zespołów wystąpi podczas tegorocznej Nocy Tańca na czterech scenach plenerowych − na placu Szczepańskim, Rynku Podgórskim, przy Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” oraz przy Nowohuckim Centrum Kultury.

reklama

Projekty taneczne w ramach tegorocznej Nocy Tańca będą realizowane dodatkowo w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida, Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka, Krakowskim Centrum Choreograficznym działającym w Nowohuckim Centrum Kultury, w Zajeździe Kościuszkowskim przy Dworku Białoprądnickim oraz w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży.

Noc Tańca to okazja do poznania bogactwa sztuki tanecznej w jej najróżniejszych odsłonach. W programie jak co roku nie zabraknie tanecznych spektakli i performance’ów, pokazów baletowych, otwartych warsztatów, plenerowych wprawek swingowych i hip-hopowych układów tanecznych do przebojowych utworów, a także specjalnych propozycji dla mam z maluszkami.

Szczegółowy program podamy na CowKrakowie.pl bliżej wydarzenia.

Zobacz także:

Wstrzymany będzie ruch tramwajowy na trasie: Rondo Mogilskie – Rondo Grzegórzeckie

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności