Złodziej – nieudacznik. Ośmieszył się i został ujęty

Autor CowKrakowie.pl
Złodziej – nieudacznik. Ośmieszył się i został ujęty

Są pewne sytuacje, które trudno opisać. Jeden ze złodziei próbował dokonać kradzieży na parkingu w okolicy lotniska. Nic z tego mu nie wyszło…

reklama

W środę policja została powiadomiona o ujęciu przez pracowników Służby Ochrony Lotniska mężczyzny, który próbował ukraść samochód zaparkowany na terenie lotniska w Balicach.

reklama

Na miejscu policjanci zastali pracowników z lotniska razem z ujętym mężczyzną Funkcjonariusze ustalili, że złodziej z lotniskowego parkingu próbował w pierwszej kolejności uruchomić zaparkowanego tam meleksa, a jak mu nie wyszło, to zabrał się za kradzież kolejnego auta. Wówczas złapał za klamkę audi, którego drzwi były otwarte, a wewnątrz znalazł kluczyki i próbował nimi uruchomić pojazd. Okazało się jednak, że są to kluczyki od… garażu i ta kradzież też mu nie wyszła.

Wszystko zarejestrowała kamera

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera parkingowego monitoringu. W trakcie dalszych czynności policjanci rozpoznali 38-latka, jako sprawcę, który dzień wcześniej okradł sklep spożywczy w sąsiedniej gminie. Fakt ten, w trakcie dalszych czynności, potwierdziło przeszukanie torby sportowej, którą mężczyzna miał przy sobie. Znajdował się tam bowiem cały skradziony z tego sklepu łup. Były to głównie papierosy i alkohol, na łączną kwotę niemal 1200 złotych.  Złodziej został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

38-latek usłyszał trzy zarzuty dotyczące kradzieży sklepowej oraz usiłowania kradzieży dwóch pojazdów. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 

Zobacz także:

Na Kurdwanowie szykuje się świetna impreza. Zapiszcie tę datę w kalendarzu

Sprawca oddalił się przed przyjazdem policji. Po chwili został ujęty

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności