Zaprezentuj swój nowy dach GERARD! Wygraj do 15 000 PLN!

artykuł sponsorowany
Zaprezentuj swój nowy dach GERARD! Wygraj do 15 000 PLN!

Podczas budowy domu jednorodzinnego udało Ci się zainwestować w nowoczesny dach GERARD? To świetna informacja. Już teraz możesz wziąć udział w konkursie na Dach Roku GERARD 2024! W puli nagród jest pokaźna suma będąca zwrotem kosztów za poczynioną inwestycję. Jeśli masz na swojej nieruchomości wytrzymałą, lekką i odporną na warunki atmosferyczne konstrukcję pokrytą dachem GERARD, koniecznie poznaj warunki uczestnictwa w konkursie. Za pierwsze miejsce możesz zgarnąć nawet 15 000 PLN!

Dach Roku GERARD 2024 – co warto wiedzieć o konkursie na najlepszy dach?

W ramach konkursu na Dach Roku GERARD możesz wygrać wartościowe nagrody w postaci zwrotu kosztów za inwestycję w dach tego producenta. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup dachu GERARD w terminie po 1 stycznia  2023 roku. Jeśli masz potwierdzenie w postaci faktury za zakup.

Dodatkowo musisz zgłosić swój dach GERARD do konkursu najpóźniej do 30 listopada 2024 roku. W tym samym czasie będą zbierane głosy od użytkowników. Dach, który otrzyma najwięcej pozytywnych recenzji, wygrywa nagrodę główną, którą jest zwrot kosztów do 15 000 PLN!

Jeśli interesuje Cię więcej informacji na temat konkursu na Dach Roku 2024 GERARD, wejdź na stronę: https://www.gerardroofs.pl/konkurs-dach-roku-gerard-2024.

W konkursie GERARD możesz wziąć udział tylko wtedy, kiedy zakup dachu miał miejsce po 1 stycznia 2023 roku. Dodatkowo potrzebujesz fotografii dachu, które przyciągną uwagę użytkowników i pomogą Ci zebrać jak największą liczbę głosów.

Po zgłoszeniu swojego dachu do konkursu musisz tylko poczekać na ogłoszenie wyników. Zwycięzcy zostaną wyłonieni do końca grudnia 2024 roku tuż po zakończeniu głosowania na stronie konkursowej: https://www.gerardroofs.pl/pl/dach-roku-gerard.

Nagrody w konkursie na Dach Roku 2024 – ile może wygrać Twój nowoczesny dach GERARD?

Jeśli zgłosisz swój dach GERARD na stronie konkursowej, możesz zgarnąć jedną z trzech wartościowych nagród.

  1. Pierwsze miejsce to zwrot kosztów w wysokoścido 15 000 PLN netto.
  2. Drugie miejsce to zwrot kosztów do 7 500 PLN netto.
  3. Trzecie miejsce to zwrot kosztów do 3 750 PLN netto!

Podczas rejestracji nowego dachu GERARD do konkursu musisz podać kilka podstawowych informacji: imię, nazwisko, e-mail, adres do korespondencji oraz szczegółowe dane odnośnie do posiadanego pokrycia dachowego. Skrupulatne uzupełnienie formularza pozwoli na szybką weryfikację zgłoszenia i dodanie dachu do konkursu, gdzie główna nagroda to zwrot kosztów w kwocie aż 15 000 PLN!

Sprawdzone poszycia dachowe GERARD – dlaczego to dobry wybór?

Jest wiele czynników determinujących opłacalność inwestycji w nowoczesne pokrycia dachowe GERARD. To przede wszystkim konstrukcja, która jest w stanie przetrwać nawet 50 lat eksploatacji. Ponad 65-letnie doświadczenie producenta przekłada się na maksymalną precyzję wykonania poszycia dachowego oraz niezrównaną jakość, która zachwyca nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Nie czekaj i pokaż swój nowoczesny dach GERARD! Możesz wygrać atrakcyjną nagrodę, a to wszystko tylko za dokonanie zgłoszenia online!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności