Wysypią piasek przed Galerią Krakowską. Powstanie boisko

Autor CowKrakowie.pl
Wysypią piasek przed Galerią Krakowską. Powstanie boisko

Zapowiada się zacięta rywalizacja przed Galerią Krakowską. Na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Krakowie wysypią piasek i wybudują boisko.

reklama

Siatkówka plażowa zawita do Krakowa już na początku czerwca. Do naszego miasta zjedzie kilkadziesiąt duetów z wielu zakątków globu. Takiego wydarzenia nie można przegapić.

reklama

Turniej VW Beach Pro Tour Futures w Krakowie

Dla turniejów VW Beach Pro Tour Futures Kraków będzie pierwszym przystankiem w historii. Rozgrywki gościć tu będą przez blisko dwa tygodnie. Pierwszy rozegrany zostanie turniej siatkarzy (6–9 czerwca).

W czwartek 6 czerwca odbędą się eliminacje. W piątek wystartuje turniej główny, który potrwa do niedzieli, kiedy to rozegrane zostaną najważniejsze spotkania w strefie medalowej. Kibice, którzy wybiorą się na trybuny, będą mieć szansę obejrzeć wiele spotkań z Polakami w roli głównej, a także duety z kilkudziesięciu krajów.

Na liście zgłoszonych teamów męskich jest 56 par plażowych z ponad 25 krajów.

Od 6 czerwca teren przy placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego będzie tętnił plażowym życiem. Turniejowe zmagania przy Galerii Krakowskiej toczyć się będą każdego dnia od rana do wieczora.

Szczegóły rozgrywek niebawem.

Zobacz także:

Parada Smoków Kraków 2024. Poszukiwani są wolontariusze

Na Kurdwanowie szykuje się świetna impreza. Zapiszcie tę datę w kalendarzu

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności