Wkrótce Dni Dzielnicy IV Prądnik Biały. W programie koncerty, animacje i pokazy

Autor CowKrakowie.pl
Wkrótce Dni Dzielnicy IV Prądnik Biały. W programie koncerty, animacje i pokazy

Już 25 maja w sobotę odbędą się Dni Dzielnicy IV Prądnik Biały. Organizatorzy zaplanowali na ten dzień wiele atrakcji zarówno dla młodszych, jak i starszych mieszkańców. Oto szczegóły tego wydarzenia.

reklama

W programie Dni Prądnika Białego zaplanowano liczne animacje, warsztaty i pokazy. Nie zabraknie również gry terenowej oraz loterii. 

reklama

O oprawę muzyczną wydarzenia zadba zespół Kraków Street Band – grupa, której brzmienia balansują pomiędzy nowoczesnym folkiem, jazzem i bluesem. Zespół jest znany szerszej publiczności z występów w telewizyjnym show Must be the music oraz z nominacji do Fryderyków, najważniejszej polskiej nagrody muzycznej.

Start imprezy zaplanowano na godzinę 15. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Szczegółowy program Dni Dzielnicy IV Prądnik Biały:

15.00 – rozpoczęcie animacji (zabawy ruchowe, tory przeszkód, mini disco) warsztatów oraz pokazów służb mundurowych

16.00 – loteria fantowo-zadaniowa

17.00 – gra terenowa „Poszukiwanie skarbu”

18.00 – występ wokalny wolontariuszy projektu IntegrART7

18.30 – wręczenie statuetek Osobowość Roku Prądnika Białego

19.00 – koncert zespołu Kraków Street Band

Dzień Dziecka w Dworku Białopradnickim

Dzień Dziecka w Dworku Białopradnickim odbędzie się już w niedzielę, 26 maja 2024r. w godzinach 15:00 – 19:00. Jak co roku plener wypełnią dmuchańce, stanowiska z malowaniem twarzy, nauką pierwszej pomocy, zabawami ruchowymi czy warsztatami plastycznymi. Zobaczymy pokazy tańca mam z niemowlakami z grupy Chuśtaniec oraz dzieci i młodzieży ze Studia Tańca Anny Gawędy – Szternal. Będzie można wziąć udział w warsztatach matematycznych z Matplanetą, odwiedzić stoisko z nauką pierwszej pomocy, którą poprowadzą wolotariusze Stowarzyszenia Malta Służba Medyczna oraz literackich warsztatach plastycznych przygotowanych przez Bibliotekę Kraków. Nowością będą wielkoformatowe gry planszowe, które poprowadzą wolontariusze z projektu Integrart.

O godz. 16:00 spotkamy wyjątkowych gości. Pan Tik Tak, Ciotka Klotka oraz Profesor Ciekawski wraz z zespołem Fasolki zaśpiewają swoje największe przeboje. Ubierzcie się kolorowo, zabierzcie uśmiech i dobry humor i przyjdźcie pośpiewać z nami „Fantazję”, „Mydło lubi zabawę” czy „Każdy ma jakiegoś bzika”.

A po koncercie kolejne atrakcje. Bo czy widzieliście kiedyś rąbki tajemnic albo czarne białe myszki? Liczyliście gruszki na wierzbie? Tajemniczy kolekcjonerzy, dziwaczne zbiory i niespotykane okazy będą czekać na Was podczas rodzinnej gry terenowej „Szalone kolekcje” / „Cuda na kiju”.

A na koniec stanie się magia! No, może prawie magia… Zobaczymy pokaz naukowy Doktora WOW! To będzie prawdziwe show wypełnione zabawą, śmiechem, brawami i wybuchami…. śmiechu, okrzyków zdziwienia i zaskoczenia również.

Program:

15.00 – 19.00 – strefy dmuchańców, stanowisk animacyjnych (malowanie twarzy, zabawy ruchowe, warsztaty plastyczne, gry wielkoformatowe), zabawy matematyczne Matplaneta, Biblioteka Kraków

15.00 – pokazy i warsztaty grupy mam z grupy Chuśtaniec

15.30 – pokazy i zabawy taneczne ze Studiem Tańca Anny Gawędy-Szternal

16.00 – koncert zespołu FASOLKI z Panem Tik Takiem, Ciotką Klotką i Profesorem Ciekawskim

17.00 – start gry terenowej „Cuda na kiju”

18.00 – prawie magiczny pokaz naukowy Doktora WOW!

19.00 – zakończenie wydarzenia

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Te artykuły mogą Cię zainteresować:

Koncert pod Wieżą ponownie zachwyci. Warto tutaj przyjechać

Wysypią piasek przed Galerią Krakowską. Powstanie boisko

Parada Smoków Kraków 2024. Poszukiwani są wolontariusze

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności