W Krakowie odbędzie się Red Bull Turn It Up. Pierwszy raz w Polsce

materiały prasowe
W Krakowie odbędzie się Red Bull Turn It Up. Pierwszy raz w Polsce

Red Bull Turn It Up to impreza jakiej w Polsce jeszcze nie było: najlepsi DJ-e miksują w duetach kawałki na zadane im tematy, a publiczność wybiera, kto robi to najlepiej. Nie możesz tego przegapić – Red Bull Turn It Up już 18 maja w Krakowie w Klubie Studio!

reklama

W pierwszej edycji Red Bull Turn It Up 18 maja w Krakowie zagrają cztery duety, stworzone przez najlepszych DJ-ów w kraju. 18 maja w krakowskim Klubie Studio będą rywalizować cztery drużyny DJ-skie: NOZ i Naro, Felipe i Janek, Mattz Fresh i Andy Patts, Blaki i Taek. Każdy z nich rozkręcał już niejedną epicką imprezę, a teraz zmierzą się ze sobą w pojedynkach 2 na 2, miksując kawałki według specjalnego klucza.

reklama

Duetom DJ-ów zostaną przydzielone na miejscu tematy, pod jakie muszą stworzyć sześciominutowe, jak najbardziej imprezowe miksy. Na przygotowanie każdego mają tylko trzy minuty. O tym, kto to zrobił najlepiej, decyduje publiczność w klubie, głosując na wybrany duet za pomocą otrzymanych opasek LED. Gramy trzy rundy i finał, po którym poznamy zwycięzców pierwszego Red Bull Turn It Up w Polsce!

BILETY: 20 zł – dostępne do kupienia w przedsprzedaży w Klubie Studio (Kraków, ul. Budryka 4)

Red Bull Turn It Up
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności