W czwartek otwarcie nowego sklepu w Krakowie. Przygotowano atrakcje

materiały prasowe
W czwartek otwarcie nowego sklepu w Krakowie. Przygotowano atrakcje

W najbliższy czwartek, 23 maja o godzinie 8:00 zaplanowano otwarcie w Krakowie kolejnej drogerii sieci dm. Na klientów czekać będzie sporo atrakcji i rabaty.

reklama

Kolejna już nowa ulubiona drogeria dm otworzy się w najbliższy czwartek, 23 maja, o godzinie 8:00 przy ul. Tadeusza Śliwiaka 38 w Krakowie. Z tej okazji na klientów czekają zakupy pełne radości – 15% rabat powitalny, prezenty, poczęstunek i atrakcje dla całych rodzin. Będzie to 4. sklep dm w Krakowie i 30. w Polsce.

reklama

Na uroczyste otwarcie drogeria przygotowała dodatkowy 15% rabat powitalny oraz kremowy żel pod prysznic marki własnej Balea. Będzie można otrzymać go w prezencie przy zakupach za okazaniem kuponów dostępnych w gazetkach dm lub zakupić. Oferta ważna jest do 1 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Na odwiedzających drogerię dm czekać będą mini prezenty, pop corn, gofry na patyku, atrakcyjne animacje i zabawy z muzyką, baloniarz, spotkanie z pluszowym Misiem Czyścioszkiem – Saubär. Klienci będą także mogli zbadać swoje włosy dzięki obecności konsultantek marek Seboradin i Loreal.

Powierzchnia sprzedażowa sklepu w Krakowie, przy ul. Tadeusza Śliwiaka 38  wynosi 487,49  m2. Na klientów czeka komfortowy parking. Sklep dm otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 08:00 do 20:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności