W Centrum Kongresowym ICE odbędzie się spektakl muzyczno-taneczny „Bez granic”

Autor materiały prasowe
W Centrum Kongresowym ICE odbędzie się spektakl muzyczno-taneczny „Bez granic”

16 czerwca o godzinie 17 w Centrum Kongresowym ICE odbędzie się spektakl muzyczno-taneczny „Bez granic”. Zobaczymy show łączące ponad 200 wykonawców w symultanicznym pokazie sztuk – tańca, wielkiego chóru, znakomitych wokalistów i instrumentalistów przy akompaniamencie pokazów laserowych.

reklama

Dochód z biletów w 100% przekazany zostanie dla rodzin z dziećmi cierpiącymi na mózgowe porażenie dziecięce, podopiecznych Fundacji Unisono. Każdy bilet bierze udział w loterii z cennymi nagrodami. Zespół pop-gospelowy Unisono, będący częścią Fundacji Unisono w Krakowie, zaprasza na spektakl muzyczno-taneczny „Bez granic”, który odbędzie się 16 czerwca o godzinie 17 w Centrum Kongresowym ICE. Będzie to prawdziwe show, łączące ponad 200 wykonawców w symultanicznym pokazie sztuk – tańca, wielkiego chóru, znakomitych wokalistów i instrumentalistów przy akompaniamencie pokazów laserowych.

reklama

Tytuł spektaklu nawiązuje do znoszenia między nami barier, tutaj między osobami z niepełnosprawnościami, a pełnosprawnymi. Dochód z biletów w 100% przekazany zostanie dla rodzin z dziećmi cierpiącymi na mózgowe porażenie dziecięce, podopiecznych Fundacji Unisono. Wydarzenie prócz wartości artystycznej i rozrywkowej ma na celu wsparcie materialne i duchowe beneficjentów fundacji.

Na scenie wystąpią soliści: Jacek Wójcicki, Anna Sokołowska-Alabrudzińska, Dariusz Kordek, wielki chór łączący kilka zespołów wokalnych: Krakowski Chór Lekarski, zespół Faceci w Czerni, Chór dziecięcy Opery Krakowskiej, Unisono i Prowadź mnie. Zobaczymy również zespoły baletowe: Studio Baletowe Opery Krakowskiej, Studio Ruchu Simple, a także tancerkę Paulinę Czachor, której akompaniować będzie Joanna Dziurzyńska, wykonująca muzykę na gongach i misach tybetańskich.

Program przewiduje również mini prelekcję znanego lekarza Tomasza Karaudy, który opowie z czym zmagają się dzieci dotknięte MPD. Koncert poprowadzi Łukasz Lech. Bilety do kupienia w serwisie KupBilecik.pl (https://www.kupbilecik.pl/imprezy/126637/Krak%C3%B3w/Bez+Granic/)

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności