Travis Scott wystąpi w TAURON Arenie Kraków

Autor CowKrakowie.pl
Travis Scott wystąpi w TAURON Arenie Kraków

Ogłoszono kolejny koncert, który odbędzie się w tym roku w naszym mieście. Już w lipcu Travis Scott wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Organizatorem wydarzenia jest Live Nation Polska.

reklama

Po wyprzedanej w 2023 roku północnoamerykańskiej trasie koncertowej UTOPIA – Circus Maximus Tour i bijącym rekordy popularności albumie UTOPIA, trasa koncertowa UTOPIA – Circus Maximus Word Tour Travisa Scotta będzie kontynuowana tego lata. Trasa obejmie 12 koncertów na arenach i stadionach, w tym największy jak dotąd koncert w Wielkiej Brytanii na stadionie Tottenham Hotspur.

reklama

Travis Scott w Krakowie

Kolejna część trasy koncertowej, która zapewni fanom niepowtarzalne wrażenia audiowizualne, rozpocznie się w Holandii w Gelredome 28 czerwca i będzie kontynuowana w Wielkiej Brytanii i Europie z przystankami w Polsce, Szwajcarii, Francji, Belgii, Włoszech, Czechach, kończąc we Frankfurcie w Niemczech 27 lipca.

Travis Scott wystąpi w TAURON Arenie Kraków 2 lipca 2024 roku. Bilety na trasę UTOPIA – Circus Maximus Tour trafią do sprzedaży w piątek, 10 maja o godzinie 10:00 czasu lokalnego na stronie travisscott.com oraz livenation.pl.

Przedsprzedaż:

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 8 maja o godz. 14:00 
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 9 maja o godz. 10:00 

"Travis Scott"reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności