Podgórze. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wychodził z bloku

Autor CowKrakowie.pl
Podgórze. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wychodził z bloku

Policjanci z Krakowa ujęli mężczyznę, który poszukiwany był listem gończym. Przeszukano także jego mieszkanie w Podgórzu. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

Krakowscy mundurowi udali się w rejon krakowskiego Podgórza, gdzie jak wynikało z ich ustaleń, w jednym z mieszkań miał przebywać mężczyzna poszukiwany listem gończym, do odbycia 181 dni kary pozbawienia wolności oraz miał posiadać znaczne ilości narkotyków.

reklama

Wychodził z bloku i wpadł

Funkcjonariusze we wczesnych godzinach rannych zauważyli mężczyznę, który wychodził z bloku. Kryminalni podeszli do 60-latka i poinformowali o podstawie legitymowania. W trakcie przeszukania mieszkania funkcjonariusze ujawnili między innymi dwa hermetycznie zapakowane worki foliowe oraz pudełko plastikowe z zawartością białej zbrylonej substancji. Mężczyzna przyznał, że substancje te to narkotyki.

W sumie policjanci zabezpieczyli blisko 2,5 kilograma amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków i przygotowania do wprowadzenia ich do obrotu. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Po przeprowadzonych czynnościach w sądzie 60-latek został doprowadzony do Zakładu Karnego w celu odbycia zasądzonej wcześniej kary 181 dni pozbawienia wolności.

Zobacz także:

Tramwaj zjedzie pod ziemię. Tunel będzie miał ponad 1,2 km [WIZUALIZACJE]

Niepowtarzalna atrakcja czeka na mieszkańców Krakowa [ZA DARMO]

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności