Pobicie w Krakowie. Pseudokibice w wieku od 13 do 15 lat zostali zatrzymani

Autor CowKrakowie.pl
Pobicie w Krakowie. Pseudokibice w wieku od 13 do 15 lat zostali zatrzymani

Nieletni chłopcy pobili swojego rówieśnika. Skrucha, którą okazali w czasie przeprowadzanych czynności nie uchroni ich przed stawieniem się w sądzie rodzinnym, który zdecyduje o ich dalszym losie i środkach wychowawczych.

reklama

24 maja br. roku funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie o pobiciu 15-latka przez grupę nieletnich, powiązanych ze środowiskiem pseudokibiców. Okazało się, że grupa pięciu nieletnich używając siły fizycznej oraz gazu pieprzowego, zaatakowała małoletniego mieszkańca Podgórza, używając siły, zmusiła go do określonego zachowania i zabrała mu e-papierosa.

reklama

Mundurowi z komisariatu przy ul. Ćwiklińskiej zajmujący się przestępczością nieletnich już po kilku dniach namierzyli wszystkich sprawców. 28 maja br. chłopcy w wieku od 13 do 15 roku życia zostali zatrzymani i doprowadzeni do jednostki. Wszyscy, w obecności opiekunów prawnych, zostali przesłuchani i przyznali się do zarzucanych im czynów, a następnie usłyszeli zarzut rozboju, pobicia, oraz zmuszania innej osoby do określonego zachowania.

Zobacz także:

Kobieta nago paradowała przed maszerującym wojskiem. Odpowie przed sądem

Nowa atrakcja w Krakowie. Turyści będą zachwyceni

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności