Obchody 10. urodzin Centrum Kongresowego ICE. Zaplanowano moc atrakcji

Autor CowKrakowie.pl
Obchody 10. urodzin Centrum Kongresowego ICE. Zaplanowano moc atrakcji

To już 10 lat od otwarcia jednego z najważniejszych miejsc na kulturalnej mapie Krakowa – Centrum Kongresowego ICE. Z tej okazji 1. czerwca na mieszkańców czeka szereg atrakcji pod hasłem „ICE Kraków dzieciom”. Znamy szczegóły tego wydarzenia!

reklama

Z okazji okrągłej rocznicy powstania obiektu Centrum Kongresowe ICE, organizatorzy zapraszają zarówno dzieci, jak i dorosłych do wspólnego świętowania podczas wyjątkowego wydarzenia pod hasłem „ICE Kraków dzieciom”. 

reklama

Impreza odbędzie się 1. czerwca w Dzień Dziecka i potrwa od godziny 9.30 do 15.00. Na ten dzień zaplanowano moc atrakcji nie tylko dla najmłodszych. W programie między innymi pokazy walki karate, zabawy, animacje oraz warsztaty plastyczne pod hasłem „Latające smoki” i „Zaczarowany zamek”. Nie zabraknie również projekcji filmu „Baranek Shaun” oraz widowiska interaktywnego „Jak w bajce”.

W tym dniu możliwe będzie również zwiedzanie studia hybrydowego Centrum Kongresowego ICE. Uczestnicy wydarzenia będą mogli także spróbować swoich sił w wyjątkowym konkursie, w którym można będzie wygrać wejściówki na lot balonem nad Wisłą.

Bezpłatne bilety na wydarzenie „ICE Kraków dzieciom”

Na imprezę obowiązują bezpłatne bilety. Wejściówki na seans filmowy będą dostępne od 27 maja w oficjalnych Punktach Informacji Miejskiej INFO Kraków. Bilety na warsztaty oraz zwiedzanie będzie można natomiast odebrać w dniu wydarzenia w punkcie INFO Kraków, który będzie działać na terenie Centrum Kongresowego ICE.

Parking podziemny w dniu imprezy będzie bezpłatny.

O godzinie 19.00 wspólnie świętowanie zakończy wyjątkowy koncert z najpiękniejszymi bajkami Disneya oraz największymi kobiecymi przebojami w programie. Na muzyczne wydarzenie pod hasłem „Dekada inspiracji” obowiązują płatne bilety.

Te artykuły mogą Cię zainteresować:

Wyszedł z mieszkania i nie dotarł do pracy. Trwają poszukiwania zaginionego

Pierwsza tego typu operacja w Krakowie. Wielki sukces Szpitala Uniwersyteckiego

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności