Nowa linia lotnicza pojawi się na krakowskim lotnisku. Polecimy nią do Kuwejtu

Autor CowKrakowie.pl
Nowa linia lotnicza pojawi się na krakowskim lotnisku. Polecimy nią do Kuwejtu

Świetna wiadomość dla pasażerów krakowskiego lotniska. Już w czerwcu uruchomiona zostanie nowa linia lotnicza – dzięki niej polecimy bezpośrednio do Kuwejtu.

reklama

Jazeera Airways, wiodący przewoźnik kuwejcki, uruchomi bezpośrednie połączenie z Krakowa do Kuwejtu od 11 czerwca 2024 r.

reklama

Loty z Krakowa do Kuwejtu będą realizowane dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki. Obecnie najkrótsza możliwość lotu z przesiadkami na tej trasie zajmuje prawie 10 godzin. Dzięki Jazeera Airways podróżni będą mogli dostać się z Krakowa do Kuwejtu w krótszym o połowę czasie. 

Kuwejt jest krajem, który oferuje ciekawe połączenie wieżowców, luksusowych hoteli, zadbanych ogrodów, restauracji i centrów handlowych. To miejsce powinien odwiedzić każdy, kto ceni wspaniałą lokalną i międzynarodową kuchnię i orientalną kulturę. – zaznaczył Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Wraz z uruchomieniem bezpośrednich lotów z Kuwejtu do Krakowa z niecierpliwością czekamy na turystów z tego kraju, którzy mogą teraz odwiedzić nie tylko nasze zabytkowe miasto, ale także cały region Małopolski, która jest pięknym kierunkiem wakacyjnym, z bogatą ofertą urlopową – powiedział  Radosław Włoszek.

"Kuwejt"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności