Niepowtarzalna atrakcja czeka na mieszkańców Krakowa [ZA DARMO]

Autor CowKrakowie.pl
Niepowtarzalna atrakcja czeka na mieszkańców Krakowa [ZA DARMO]

Niepowtarzalną atrakcję zaplanowano w Krakowie pod koniec maja. The People’s Show Choirs, jedna z największych sieci chórów amatorskich w Wielkiej Brytanii zaprasza na majowe koncerty w naszym mieście.

reklama

Aż 95 członków chóru zaprezentuje hity muzyki popularnej, filmowej i musicalowej. Będą to wydarzenia plenerowe, bezpłatne i niebiletowane, harmonogram przedstawia się następująco:

reklama

28.05 (wtorek), godz. 17:00 – płyta Małego Rynku
29.05 (środa), godz. 18:30 – przed budynkiem Nowohuckiego Centrum Kultury
30.05 (czwartek), godz. 18:00 – plac przed Starą Synagogą.

To naprawdę wyjątkowa okazja usłyszeć prawie 100 głosów na tak niecodziennych scenach, jakimi staną się krakowskie place.

The People’s Show Choirs działa pod zwierzchnictwem The People’s Orchestra Charity, założonej w 2012 roku przez Sarah Marshall organizacji non-profit, łączącej muzyczną pasję z działalnością charytatywną. Ich misją jest tworzenie trwałej społeczności, która czerpie radość z muzyki i dzieli się nią ze swoimi odbiorcami, często pomagając w walce z izolacją społeczną i wykluczeniem. Chór łączy aż 625 mieszkańców Wielkiej Brytanii, a przyświeca im idea inkluzywności – znajdziemy tu członków o różnym wykształceniu, ścieżce zawodowej, statusie społecznym, a także osoby z niepełnosprawnościami.

Pod przewodnictwem Uli Weber i kadry specjalistów, The People’s Show Choirs z sukcesem koncertują w Wielkiej Brytanii i poza jej granicami, a ich praca doceniona została m.in. poprzez przyznanie Queen’s Award for Voluntary Service, prestiżowej nagrody za wyjątkowe zasługi dla wspólnoty, odpowiednika Orderu Imperium Brytyjskiego dla organizacji non-profit.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności