Można wynająć lokal w Sukiennicach. Odbędzie się licytacja

Autor CowKrakowie.pl
Można wynająć lokal w Sukiennicach. Odbędzie się licytacja

Będzie można wylicytować lokal, który znajduje się w krakowskich Sukiennicach. Aby wziąć udział w licytacji, należy do 28 maja dopełnić formalności – dokonać wpłaty wadium (7 tys. złotych), a także złożyć ofertę przystąpienia do aukcji. 

reklama

Lokal przeznaczony jest do wynajęcia w trybie aukcji, co oznacza, że zwycięzca aukcji zobowiązany będzie prowadzić w lokalu ściśle określony rodzaj działalności w zakresie sprzedaży produktów z przewagą wyrobów noszących znamiona rękodzieła (ludowego i artystycznego), związanego z tradycją handlu krakowskiego, którego celem jest promocja miasta i regionu. W lokalu nie będzie można natomiast sprzedawać przedmiotów pochodzenia zagranicznego mającymi znamiona pamiątki obcej (niepolskiej), wyrobami przemysłowymi powszechnego użytku nie mającymi znamion rękodzieła lub nienawiązującymi jednoznacznie do tradycji handlu regionu i kraju.

reklama

Zasady licytacji

W ramach aukcji, która odbędzie się 31 maja, można wylicytować lokal użytkowy – o powierzchni 26,15 m2 – usytuowany w podcieniach budynku Sukiennic (Rynek Główny 3 w Krakowie, wejście od strony kościoła Mariackiego). Formalności należy dopełnić do 28 maja.  Stawka czynszowa wyjściowa wynosi minimum 96,10 zł za 1 m2. Lokal znajduje w strefie tzw. „Ex”.

Aby wziąć udział w licytacji, należy do 28 maja dopełnić formalności – dokonać wpłaty wadium (7 tys. złotych), a także złożyć ofertę przystąpienia do aukcji. Dokumenty należy złożyć w Punkcie Obsługi Mieszkańców ZBK, ul. Czerwieńskiego 16.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności