MONSTER TRUCK SHOW 2024 w Krakowie. Wygraj podwójne zaproszenie

Autor CowKrakowie.pl
MONSTER TRUCK SHOW 2024 w Krakowie. Wygraj podwójne zaproszenie

MONSTER TRUCK SHOW 2024 w Krakowie. Kaskaderzy filmowi odwiedzą nasze miasto. Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

reklama

Chcesz poczuć się jak bohater filmu akcji? Teraz masz okazję doświadczyć niesamowitych wrażeń! Nasza grupa światowej klasy kaskaderów dostarczy Ci niezapomnianych chwil! Nie przegap okazji, by zobaczyć najlepszych kaskaderów filmowych i poczuć na własnej skórze, co to znaczy prawdziwa adrenalinaRozbrzmiewający ryk silników, widowiskowe kraksy i huczne okrzyki tłumu z pewnością zapadną Ci w pamięci! Dołącz do nas na tej niezwykłej imprezie na świeżym powietrzu, z muzyką, światłami i efektami pirotechnicznymi! Zarezerwuj swój czas i przygotuj się na niezapomniane wrażenia! – zapowiadają organizatorzy.

reklama

Więcej o tym wydarzeniu pisaliśmy tutaj.

Mamy dla was jedno podwójne zaproszenie na to show. Jeżeli chcecie mieć szansę na wygranie, to wystarczy odpowiedzieć na nasze pytania konkursowe.

  1. Kiedy i gdzie odbywać będzie się MONSTER TRUCK SHOW 2024 w Krakowie (podaj wszystkie daty)
  2. Krótko napisz, dlaczego to właśnie do Ciebie powinno trafić podwójne zaproszenie.

Zgłoszenia prosimy przesłać na adres: konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule wpiszcie „Monster Truck” – od razu zaznaczamy, że maile z innym tytułem nie będą brane pod uwagę.

Na wiadomości czekamy do 15 maja, do godziny 18:00. Zwycięzcę o wygranej poinformujemy najpóźniej 16 maja (do końca dnia). Nagrodzimy jedno poprawne i najciekawsze uzasadnienie konkursowe.

Powodzenia!

"Monster truck show w Krakowie"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności