Kobieta nago paradowała przed maszerującym wojskiem. Odpowie przed sądem

Kobieta nago paradowała przed maszerującym wojskiem. Odpowie przed sądem

Krakowscy policjanci zidentyfikowali kobietę, która dopuściła się nieobyczajnego wybryku w rejonie Rynku Głównego. 33-latka rozebrała się w miejscu publicznym.

reklama

W ubiegłym tygodniu w przestrzeni medialnej pojawiła się informacja o kobiecie, która w rejonie Rynku Głównego obnażyła się przed maszerującymi żołnierzami i innymi przechodniami.

reklama

W związku z tymi doniesieniami policjanci wszczęli postępowanie, które miało na celu wyjaśnienie okoliczności i zidentyfikowanie ekshibicjonistki. Policjanci po kilku dniach ustalili dane kobiety i miejsce, w którym może przebywać. 28 maja br. została ona wylegitymowana przez policjantów w rejonie Nowej Huty, nieopodal miejsca zamieszkania.

Tego samego dnia wykonane zostały czynności z 33-latką, która odmówiła składania wyjaśnień. Po przeprowadzonych czynnościach kobieta usłyszała zarzut nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym. Wobec tego do sądu skierowany został wniosek o jej ukaranie. Za taki czyn sąd może orzec karę aresztu, ograniczenia wolności, grzywnę lub karę nagany.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności