Juwenalia w Krakowie 2024. Wiemy, kto wystąpi [LINE-UP]

Autor CowKrakowie.pl
Juwenalia w Krakowie 2024. Wiemy, kto wystąpi [LINE-UP]

Muzyka opanuje Kraków. Przed nami wyczekiwane przez studentów Juwenalia w Krakowie. Organizatorzy przygotowali sporo wydarzeń. Nie zabraknie także rewelacyjnych koncertów. Wiemy, kto wystąpi!

reklama

Już od 15 maja zaplanowano pierwsze koncerty na terenie Krakowa. Zapowiada się prawdziwa muzyczna uczta – nie tylko dla studentów!

reklama

Juwenalia Kraków 2024 – koncerty

Kto wystąpi?

Strefa Plaża to w tym roku wielkie powroty! Na AGHowej scenie wystąpią artyści, którzy w poprzednich latach rozkręcili najlepsze imprezy w tej części Krakowa: Avi, Kizo, Bracia Figo Fagot, Nocny Kochanek czy Myslovitz. To jeszcze nie koniec – wielki muzyczny powrót do Krakowa zaliczy również długo wyczekiwany… The Dumplings, którzy wystąpią ramię w ramię z Kultem oraz Dżemem! Koncertową część Juwenaliów rozkręci Golec uOrkiestra, którego występ odbędzie się w JuweWtorek w Klubie Studio! Na deskach Strefy Plaża usłyszymy również Majkę Jeżowską, a także międzynarodowe gwiazdy sceny dj-skiej Fast Boy. Na Strefie Plaża będziemy się bawić od środy 15 do soboty 18! Standardowo scena będzie się znajdować na boiskach sportowych Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica.

Na Strefie Żaczek jak zwykle królować będzie studencka energia. Na scenie Uniwersytetu Jagiellońskiego wystąpią największe gwiazdy młodego pokolenia: Julia Rocka, Young Igi, Kinny Zimmer, Sad Smiles, Kathia, WaluśKraksaKryzys, Kubańczyk i… Daria Zawiałow! Nie zabraknie również zespołu Strachy na Lachy oraz niezastąpionego duetu Kwiat Jabłoni. Na najstarszej krakowskiej uczelni nie mogłoby odbyć się bez legendarnego koncertu – dlatego też organizatorzy zaprosili ponadczasową gwiazdę – zespół T.Love. Strefa Żaczek ugości koncertowiczów również od środy do soboty. Scena Strefy Żaczek również nie zmienia swojej lokalizacji i znajdziemy ją obok Klubu Studenckiego Żaczek.

Na najmniejszej ze stref – Strefie Polibuda – również będzie się dziać. Pomimo niewielu ogłoszeń już wiemy, że nie można ominąć strefie na Czyżynach. Czemu? Na scenie wystąpią między innymi Lady Pank oraz PRO8L3M, a także Lordofon! Do grona artystów dołączył Kaz Bałagane. Strefa Polibuda jednak nieznacznie zmienia swoją lokalizację, aby móc przyjąć jeszcze więcej uczestników! Tym razem bawić się będziemy w piątek oraz w sobotę na Lotnisku Rakowice na Czyżynach. 

Bilety i więcej informacji znajdziecie na http://juwenalia.krakow.pl/ 

Zobacz także:

Na Kurdwanowie szykuje się świetna impreza. Zapiszcie tę datę w kalendarzu

Złodziej – nieudacznik. Ośmieszył się i został ujęty

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności