Galeria Bronowice zamieni się w prawdziwie słodką krainę

materiały prasowe
Galeria Bronowice zamieni się w prawdziwie słodką krainę

W sobotę, 1 czerwca, w godz. 11:00-19:00, Galeria Bronowice zamieni się w prawdziwie słodką krainę, pełną niespodzianek dla najmłodszych. Warsztaty cukiernicze, dmuchany zamek, kilkumetrowe balonowe zwierzaki czy konkursy z nagrodami, to tylko niektóre z atrakcji, jakie będą czekać na dzieci w dniu ich święta. Wstęp wolny.

reklama

Międzynarodowy Dzień Dziecka to doskonała okazja, aby bez reszty oddać się doskonałej zabawie. O wyjątkowo słodką oprawę i niezwykłe okoliczności do wspólnego świętowania zadba Galeria Bronowice. 1 czerwca w centrum handlowym powstanie dedykowana przestrzeń – Sweetlandia, gdzie jubilatów od progu witać będą kilkumetrowe balonowe zwierzaki. Realizowane będą tu warsztaty kulinarne z profesjonalnym cukiernikiem, który wprowadzi najmłodszych w tajniki cukiernictwa i krok po kroku pokaże, jak ozdobić przysmaki. Udekorowane samodzielnie smakołyki będzie można zabrać do domów. Miłośnicy zajęć kreatywnych nauczą się także, jak własnoręcznie wykonać zwierzątka z balonów.

reklama

W Sweetlandii w Galerii Bronowice nie zabraknie konkursów z nagrodami, dmuchańca w kształcie zamku oraz uwielbianej przez wszystkie dzieci waty cukrowej. Dodatkowo, chętni będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w cukierkowym instaboxie, a następnie, jeżeli zechcą, zgłosić je do udział w konkursie na fanpage’u Galerii Bronowice.

Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca, w godz. 11:00-19:00, w strefie eventowej Galerii Bronowice na poziomie 0.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności