Zabili mężczyznę w rejonie mostu Grunwaldzkiego

Autor CowKrakowie.pl
Zabili mężczyznę w rejonie mostu Grunwaldzkiego

Do tragicznego zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie Krakowa. W rejonie mostu Grunwaldzkiego doszło do śmiertelnego pobicia. Sprawcy zostali zatrzymani.

reklama

16 kwietnia dyżurny krakowskiej policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z pustostanów w rejonie mostu Grunwaldzkiego doszło do zgonu mężczyzny. Wstępne ustalenia policjantów prewencji na miejscu zdarzenia wskazały, że do śmierci 48-letniego bezdomnego przyczyniły się osoby trzecie.

reklama

Tego dnia, pomiędzy 48-latkiem i jego znajomymi wywiązała się awantura. W jej wyniku doszło do bójki, podczas której mężczyzna został dotkliwie pobity. Kryminalni ustalili personalia osób, które przebywały podczas zdarzenia w pustostanie. Jeszcze tego samego dnia, ustalili miejsce przebywania sprawców.

Sprawcy zatrzymani

Jeden z nich został zatrzymany na terenie Podgórza, drugi  natomiast w budynku, w którym doszło do pobicia. Zatrzymanymi okazali się 43-latek oraz 45-latek, którzy również byli osobami bezdomnymi. Następnego dnia, w trakcie przesłuchania obaj przyznali się do winy. Po wykonanych policyjnych czynnościach usłyszeli zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Grozi im kara do 10 lat pobawienia wolności.

Te artykuły mogą Cię zainteresować:

Niecodzienna sytuacja w samolocie do Krakowa. Pilot wyszedł z kokpitu i uklęknął [VIDEO]

Amerykański aktor przyjedzie do Krakowa. Weźmie udział w pokazie filmu

Nowa Huta. Pracownik stacji paliw obezwładnił złodzieja

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności