Wysoka nagroda pieniężna dla pracowników Biedronki

Autor CowKrakowie.pl
Wysoka nagroda pieniężna dla pracowników Biedronki

Sieć sklepów Biedronka poinformowała, że prawie 60 000 pracowników otrzyma sporą nagrodę pieniężną. To nie jedyna dobra wiadomość finansowa…

reklama

Już w kwietniu pracownicy tej sieci otrzymają Nagrodę Specjalną E.A. Soares dos Santos za 2023 rok. Kwota jaka zostanie przekazana, to 4 tys. brutto.

reklama

Do otrzymania nagrody uprawnieni są pracownicy, którzy rozpoczęli świadczenie pracy na rzecz sieci Biedronka na podstawie umowy o pracę nie później niż 01.04.2023 r. i byli zatrudnieni w dniu 01.04.2024 r. Dodatkowo wszystkie ich nieobecności w roku 2023 nie mogą przekroczyć 180 dni. Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają kwotę proporcjonalną do wymiaru etatu.

To nie wszystko

Pracownicy tej sieci otrzymali w marcu br. również pierwsze w tym roku zasilenie e-kodu pracowniczego w związku z wymagającą sytuacją gospodarczą. Kwoty zasilenia wynoszą od 240 do 300 zł w zależności od osiąganego dochodu. E-kodem można płacić za zakupy w sklepach Biedronka i drogeriach Hebe. Na ten benefit firma przeznaczyła prawie 22 mln zł.

Zobacz także:

Nie tylko seniorzy dają się nabrać. Przykładem są te kobiety z Krakowa

Norweska supergwiazda zagra w Krakowie. Ogłoszono nowy koncert

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności