Wygraj zaproszenie na Koncert Thirty Seconds to Mars w Krakowie

Autor CowKrakowie.pl
Wygraj zaproszenie na Koncert Thirty Seconds to Mars w Krakowie

Multi-platynowy zespół Thirty Seconds to Mars ponownie wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Koncert odbędzie się już 9 maja. Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

reklama

Trasa rozpoczęła się w Ameryce Łacińskiej występami na festiwalach Lollapalooza w Chile, Argentynie i Brazylii, a także na Estéreo Picnic w Kolumbii i Tecate Pa’l Norte Festival w Meksyku.

reklama

Następnie zespół da w Europie 28 koncertów, w tym na koncerty w Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Danii, Polsce, Słowacji, Czechach, na Węgrzech, Austrii, Francji, Szwajcarii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii. Następna część trasy odbędzie się w Ameryce Północnej, gdzie do Marsów dołączy AFI oraz Poppy i KennyHoopla w roli supportów podczas 24 koncertów w głównych arenach i amfiteatrach. Trasa zakończy się w Australii i Nowej Zelandii czterema arenowymi występami.

Konkurs

Dzięki organizatorowi Live Nation Polska mamy dla was jedno podwójne zaproszenie na ten wyjątkowy krakowski koncert. Jeżeli chcecie mieć szansę na zgarnięcie tego zaproszenia, to wystarczy odpowiedzieć na nasze pytania konkursowe.

Pytania konkursowe:

  1. Na jaki budynek wspiął się Jared Leto ogłaszając tę trasę koncertową?
  2. W którym roku ostatni raz zespół Thirty Seconds to Mars wystąpił w Krakowie?
  3. Napisz w kilku zdaniach dlaczego, to właśnie do Ciebie powinno trafić podwójne zaproszenie?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule wpiszcie Thirty Seconds to Mars. Na maile czekamy do 3 maja do godziny 10:00.

Nagrodzimy jedną osobę, która najciekawiej odpowie na pytanie otwarte oraz prawidłowe udzieli odpowiedzi na pytania nr 1 i 2. Zwycięzcę powiadomimy o wygranej najpóźniej do 7 maja.

Powodzenia

"Thirty Seconds to Mars"

Regulamin konkursu

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności