W nocy ewakuowano 100 osób z krakowskiego lokalu

Autor CowKrakowie.pl
W nocy ewakuowano 100 osób z krakowskiego lokalu

Takiej sytuacji klienci oraz właściciele lokalu Layla Lounge Bar w Krakowie się nie spodziewali. Dziś w nocy konieczne było przeprowadzenie szybkiej ewakuacji około 100 osób. Sprawczyni całego zdarzenia została ujęta.

reklama

Do naszej redakcji napisała właścicielka lokalu Layla Lounge Bar w Krakowie, która poinformowała o nocnej ewakuacji. Powodem całej sytuacji był gaz, który rozpylony został przez kobietę przechodzącą obok lokalu. Dzięki szybkiej reakcji nikomu nic się nie stało, personel oraz klienci zostali ewakuowani.

reklama

Sprawczyni, wraz z drugą osobą została ujęta kilkanaście metrów dalej. Zatrzymał ją drugi właściciel Layla Lounge Bar razem z klientem. Kobieta została przekazana w ręce przybyłych na miejsce policjantów.

Oświadczenie lokalu

‚Dziękujemy za współpracę ze strony gości lokalu, sprawną ewakuację oraz za niesamowite wsparcie z ich strony. Dziękujemy naszym gościom i zarazem przyjaciołom za pomoc w zatrzymaniu sprawczyni ataku i gotowość do złożenia zeznań, a pozostałym gościom za zachowanie zimnej krwi. Widzimy się na następnych imprezach i spotkaniach!’

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności