Szarpanina na przystanku. Do akcji wkroczyli strażnicy miejscy

Szarpanina na przystanku. Do akcji wkroczyli strażnicy miejscy

Krakowscy funkcjonariusze Straży Miejskiej nie spodziewali się, że dwukrotnie będą podejmować interwencję wobec tych samych osób. Wszystko wydarzyło się na Kapelance.

reklama

W środę, 10 kwietnia strażnicy podejmowali interwencję wobec trzech osób, które wbrew zakazowi piły alkohol i paliły papierosy na przystanku autobusowym przy Kapelance.

reklama

Po zakończonych czynnościach osoby te oddaliły się z miejsca, ale już po kilku minutach pojawiły się ponownie, tym razem na przystanku tramwajowym. Miały przy sobie nietypowy bagaż – kilka zgrzewek płynów do spryskiwaczy obklejonych logiem jednego z koncernów paliwowych.

W pewnym momencie na przystanek wpadło dwóch, wyraźnie zdenerwowanych robotników z pobliskiej budowy. Zaczęli krzyczeć na nich i szarpać się z nimi.

Konieczna była kolejna interwencja

Kiedy już rozdzieliliśmy walczące strony okazało się, że znane nam trio ukradło robotnikom plecaki wraz z dokumentami, a zapis monitoringu ujawnił jeszcze jedno zdarzenie: kradzież płynów do spryskiwaczy oraz kawy ze stacji paliw.„- relacjonują strażnicy.

Sprawę przejęli przybyli na miejsce policjanci.

Zobacz także:

W jednym miejscu odbędą się cztery festiwale. Będzie dużo dobrego jedzenia

Gołębi Ogród Krakowian już otwarty [ZDJĘCIA, LOKALIZACJA]

Ekipa filmowa kręci serial. Będą zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności