Ryanair rozpoczął serię wakacyjnych lotów. Pasażerowie dostawali niespodzianki

Autor CowKrakowie.pl
Ryanair rozpoczął serię wakacyjnych lotów. Pasażerowie dostawali niespodzianki

Dzisiaj, 5 kwietnia inauguracją połączenia na trasie Kraków – Triest, obsługiwanych przez linie lotnicze Ryanair,  Kraków Airport symbolicznie rozpoczął serię wakacyjnych lotów.

reklama

W sezonie Lato 2024 Ryanair bazowy przewoźnik krakowskiego lotniska zaoferuje 83 trasy, w tym cztery nowe – do Triestu, Dubrownika, Olbii oraz do Faro – ale także wiele innych wakacyjnych połączeń, które od lat cieszą się dużym uznaniem pasażerów m.in. do: Alicante, Bari, Burgas czy Barcelony, Rzymu oraz Agadiru. Irlandzki przewoźnik będzie wykonywał z Krakowa w sezonie letnim (czyli do końca października) ponad 343 odlotów tygodniowo.

reklama

„Wakacyjna siatka połączeń jest naprawdę imponująca. Jesteśmy przekonani, że każdy pasażer wybierający letni odpoczynek z Krakowa będzie miał szansę znalezienia atrakcyjnego kierunku.” – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Z nowości innych przewoźników powróciła linia lotnicza Brussels Airlines z połączeniem do Brukseli, pojawi się również Amsterdam obsługiwany przez easyJet. Już niebawem przywitamy nowych  przewoźników: Air Baltic z połączeniem do Wilna i Air Arabia z lotami do Szardży. W sezonie 2024  oferowanych będzie w sumie 7,5 mln foteli, co potwierdza szansę na przekroczenie  poziomu 10 mln obsłużonych pasażerów w tym roku.”- dodał  Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Dzisiejszą inaugurację połączenia TRS – KRK – TRS celebrowano wspólnie z pasażerami, którzy otrzymali w prezencie butelkę tradycyjnej włoskiej lemoniady i pyszne ciasteczka.

Zobacz także:

Tramwaj do Mistrzejowic. Od 8 kwietnia kolejne zmiany [ZDJĘCIA Z DRONA]

Na lotnisku w Balicach zatrzymano dwóch Polaków

Wysoka nagroda pieniężna dla pracowników Biedronki

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności